Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kapiak.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kapiak.pl (/Temat-Kapiak-pl-40539)

Strony: 1 2


Kapiak.pl - Kapiak - 26-07-2011 19:59

[Obrazek: logo.jpg]

Czym jest serwis Kapiak.pl?
Kapiak to unikatowe połączenie serwisu z aukcjami sekundowymi oraz sklepu internetowego. Co to znaczy? Możesz skorzystać z aukcji, które nasz serwis wystawia aby umożliwić Ci zakup produktów po znacznie niższych cenach (czasem nawet dopłacamy ). Udział w aukcji nie zapewnia jednak wygranej dlatego wiąże się z pewnym ryzykiem. Przedmioty na aukcjach, wystawiane są dopiero w momencie, gdy dany produkt osiągnie wystarczające zainteresowanie poszczególnych graczy. Wystarczy,że użyjesz linku znajdującego się przy każdym produkcie, o treści - powiadom mnie o aukcji.

Serwis Kapiak jest gwarantem między reklamodawcą a emitentem. Oznacza to, że dany produkt zostanie dostarczony do klienta, ponieważ mamy podpisane umowy z każdą firmą, która wystawia swoje produkty w naszym serwisie.

Jeżeli jesteś niecierpliwy lub nie przepadasz za ryzykiem lub interesującego Cię produktu nie ma na aukcji to wychodzimy Ci naprzeciw. Cały czas możesz nabyć Twój upatrzony produkt (i wiele innych) za pomocą sklepu internetowego po całkiem atrakcyjnych cenach detalicznych.

Serwis Kapiak, na indywidualne życzenie klienta, wyszukuje danych produktów, na rynkach całego świata, starając się zapewnić najwyższą jakość produktów oraz konkurencyjną cenę.Jeśli chcielibyście zostać szczęśliwymi posiadaczami najprzeróżniejszych produktów z najodleglejszych zakątków świata, o których śnicie nocami prosimy o kontakt z naszym serwisem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jak zdobyć dodatkowe kapiaki?
Za samo zarejestrowanie dostaniemy 10 kapiaków co przy niezłym szczęściu daje już nam możliwość wygrania jakieś aukcji.Jedną z opcji jest polubienie strony http://www.facebook.com/Kapiakpl i napisaniu emaila na adres [email protected] i dostaniemy 200 kapiaków.Drugą opcją jest zapraszanie ludzi na fanpage Kapiak.pl i za 25 (dwudziestu pięciu) znajomych, osoba zapraszająca otrzyma pakiet 1200 kapiak gratis,
za 50 (pięćdziesięciu) znajomych, osoba zapraszająca otrzyma pakiet 3000 kapiak gratis.

Dowody na rzetelność serwisu.
[Obrazek: edsonarantes_small.jpg] [Obrazek: tajman_small.jpg] [Obrazek: kamila88_small.jpg]



RE: Kapiak.pl - adrick1197 - 26-07-2011 20:20

widze ze cos drogo wszystko zchodzi Big Grin


RE: Kapiak.pl - Kapiak - 26-07-2011 20:47

Oj zdaje Ci się.Również są akcje które np podwaja zakupione kapiaki.Ostatnio były kupione kapiaki x18.


RE: Kapiak.pl - carp - 30-08-2014 22:00

Ostatnio też tak myślałem, że to jest w miarę normalny serwis... ale sparzyłem się na dobre straciłem na kapiak ponad 1500! i nic nie mam. Przez swoją naiwność zapłaciłem wysoką cenę. Dlatego przestrzegam innych aby nie popełnili tego błedu co ja, nawet pomimo namowy gościa z obsługi klienta, który wciska ludziom kit jaki to niby jest jego serwis wiarygodny- kapiak. Taki wiarygodny, że prawdziwym graczom tam nie udaje się nic wylicytować, no może za wyjątkiem jakiegoś marnego pakietu wewnętrznej waluty- kapiaków. Zdecydowanie nie polecam!


RE: Kapiak.pl - pawelyoy - 31-08-2014 09:17

Czyli coś podobnego do aukcjach za 1 grosz ? Tam boty nabijają cene


RE: Kapiak.pl - damianus627 - 31-08-2014 10:40

Gratulacje odkopu tematu sprzed 3 lat...


RE: Kapiak.pl - Nju - 31-08-2014 10:45

(31-08-2014 10:40)damianus627 napisał(a):  Gratulacje odkopu tematu sprzed 3 lat...

heh Big Grin


RE: Kapiak.pl - Yogii - 31-08-2014 10:48

wygrałeś złotą łopate jak na archeologa przystało


RE: Kapiak.pl - olekn1 - 31-08-2014 10:49

Wysłać kurierem czy odbiór osobisty Big Grin?
[Obrazek: 2e131156b13a.jpg]


RE: Kapiak.pl - skocznowaty - 31-08-2014 10:54

Bardzo spoko post Smile