Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]PSP , a gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]PSP , a gry (/Temat-Rozwiazane-PSP-a-gry-4048)



[Rozwiązane]PSP , a gry - tymonowy - 28-03-2010 19:46

Czy gdybym wygrał PSP na lockerz ( zwykłe nie GO) to działały by mi na nim gry np. kupione na allegro ?


RE: PSP , a gry - Szymik - 28-03-2010 19:48

Cytat:Czy gdybym wygrał PSP na lockerz ( zwykłe nie GO) to działały by mi na nim gry np. kupione na allegro ?

Konsolka nie ma blokady, czyli oznacza to że gry będą działać. Trochę inaczej jest z filmami które muszą być w formacie NTSC. Nie trzeba kupować żadnych przejściówek aby ładować nasze psp, bo przecież można to zrobić używając kabla USB.


RE: PSP , a gry - Sony_st - 28-03-2010 19:50

zawsze możesz przerobić psp i masz dostęp do wszystkiego, możesz pobierać gry i wrzucać od razu


RE: PSP , a gry - tommypl - 28-03-2010 19:55

Mozesz przerabiac jezeli masz starszego softa, ktory w obecnych konsolach praktycznie nie wystepuje (musiaby to byc jakis lezak magazynowy sprzed roku)
Mozsz ładowac przez usb jezeli kosola sie calkowicie nie wyczerpie, jezeli padnie calkowicie to potrzebna jes ladowarka (Nieoficjalne softy M33 i Gen pozwalaly na aktywacje ladowania przez usb po calkowitym rozladowaniu)


RE: PSP , a gry - Alcor - 28-03-2010 19:57

(28-03-2010 19:48)szymik336 napisał(a):  
Cytat:Czy gdybym wygrał PSP na lockerz ( zwykłe nie GO) to działały by mi na nim gry np. kupione na allegro ?

Konsolka nie ma blokady, czyli oznacza to że gry będą działać. Trochę inaczej jest z filmami które muszą być w formacie NTSC. Nie trzeba kupować żadnych przejściówek aby ładować nasze psp, bo przecież można to zrobić używając kabla USB.

Nie ma to jak skopiować całą wypowiedź z mojego poradnika Wink

@Topic

Psp z lockerz to wersja 300x, czyli nie można go stale przerobić, działa tylko tzw. "przeróbka nietrwała".


RE: PSP , a gry - Szymik - 28-03-2010 20:31

Lepiej nie można napisać Wink


RE: PSP , a gry - Bolt - 28-03-2010 20:49

ratchet & clank można przerobić bez problemów (ma soft 4.21), a żeby przerobić psp assassins creed (soft 5.70) trzeba czekać aż wyjdzie nowy soft 6.20 Big Grin


RE: PSP , a gry - Alcor - 28-03-2010 21:01

(28-03-2010 20:31)szymik336 napisał(a):  Lepiej nie można napisać Wink

Ahh dziękuje za komplement. Tongue


[Rozwiązane][Rozwiązane]PSP , a gry - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.