Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TWR Power system - pomysł jak szybko zacząć zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TWR Power system - pomysł jak szybko zacząć zarabiać (/Temat-TWR-Power-system-pomysl-jak-szybko-zaczac-zarabiac-40476)

Strony: 1 2


RE: TWR Power system - pomysł jak szybko zacząć zarabiać - masterex2 - 03-08-2011 22:07

(03-08-2011 21:57)fronc napisał(a):  Nikt mnie nie namówił i jeszcze nie zainwestowałem . Po to właśnie jest okres próbny 14 dni , żeby znaleźć swoich dwóch refów.Nie chce mi się wierzyć , że nikt nie chce zarobić nic nie robiąc . Szczególnie na tym forum -.-

Nic nie robiąc zarabiasz pieniądze ? No to już wiesz czemu nikt nie jest zainteresowany bo jebie scamem na kilometr -.- Gdzie zarobisz 2000$ dolarów za nic nie robienie?
Osobiście sam nie skorzystam z tego bo już nie jeden raz się tak przejechałem koleś koloryzował temat a na koniec jak inwestowałem okazywało się, że wcale tak pięknie nie jest jak opisywał zapewne w tym przypadku jest tak samo.


RE: TWR Power system - pomysł jak szybko zacząć zarabiać - fronc - 03-08-2011 22:09

No jeśli nie musisz szukać refów , bo masz 20 000 ludzi na forum , no to to jest wtedy nic nie robienie ^^ w innym wypadku trzeba się naszukać chętnych. A SCAM to to nie jest na 100 % , poszukaj sobie.


RE: TWR Power system - pomysł jak szybko zacząć zarabiać - Admin - 03-08-2011 23:50

Programów typu twr jest w sieci multum, jedni bawią się w złote myśli inni w fm grup, coprawda system nieco się różni (tu jest program partnerski), jednak budowa struktury jest identyczna. Osobiscie uważam ze nie nalezy tego w ogóle traktować jako biznesu, jako że do wciągnięcia ludzi do programu, w którym niemal wszyscy z nich straca pieniądze rutynowo używa się kłamstwa.
Niemal kazdy kto zapisuje sie do tego rodzaju biznesu nigdy nie osiąga zysków. Kiedy ktoś zaczyna budować "downline", sam jest już na spodzie czyjegoś wielkiego "downline". Tylko mała garstka może być na samym szczycie, ta garstka na szczycie piramidy zarabia bezpośrednio na stratach ponoszonych przez ostatnich zwerbowanych "inwestorów", owszem projekt jest do wykonania i zapewne osoby na jego szczycie mogą coś zarobić, jednak ja swoim imieniem się pod tym nie podpiszę, z przyczyn podanych wyżej. Oczywiście nie twierdze też że jest to scam (chociaż osobiście systemu nie znam), miałem już przyjemność korzystania z kilku programów mlm.


TWR Power system - pomysł jak szybko zacząć zarabiać - Klin - 27-06-2015 19:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.