Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Videozer.com - zostań reffem i zacznij szybko zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Videozer.com - zostań reffem i zacznij szybko zarabiać (/Temat-Videozer-com-zostan-reffem-i-zacznij-szybko-zarabiac-40462)



Videozer.com - zostań reffem i zacznij szybko zarabiać - adek258052 - 25-07-2011 10:48

Witam serdecznie Smile

W poście chciałbym napisać kilka słów o serwisie, w którym zarabiamy, kiedy ktoś ogląda nasze filmy, a mianowicie Videozer.com.

* Do 25$ za 1000 wyświetleń video
* 25% zysku z poleconych
* 10% bonusu za premium kont
* Zliczany jest traffic ze wszystkich Państw
* Możliwość uploadu zdalnego i przez FTP
* Płatność w każdy poniedziałek!
* Płatne na Paypal / Webmoney / Alertpay


Co prawda Polska jest w grupie D ;/ ale to nie stoi na przeszkodzie łatwego zarobku.

[Obrazek: ad2173a5ec36.jpg]

Plusem jest tu to, że istnieje większe prawdopodobieństwo, że ktoś otworzy akurat Twój link niż np. przy warezach gdzie na stronach z dobrym ruchem po 3 godzinach Twój post jest 3 strony dalej :s

Z mojej strony to wszystko. Zapraszam do rejestracji z mojego linku. Nic na tym nie stracisz, a wtedy otrzymasz odemnie pomoc dotyczącą tego gdzie wysyłać swoje linki, co zrobić aby w kilka minut mieć na swoim koncie mnóstwo filmów, więc nic na tym nie tracisz możesz zyskać.

KLIK >>> Videozer.com - zostań poleconym <<<KLIK

Kontakt dla poleconych:

GG: 5794273
email: [email protected]

Dla mniej chętnych Smile oczywiście czysty link na stronkę.

Czysty link


Dnia 27.08.11 wrzuciłem na videozer film i następnego zarobiłem na nim 5 $. Warto? Odpowiedz sobie na to pytanie sam/a.

Pozdrawiam Big Grin