Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masakra.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Masakra.. (/Temat-Masakra-4042)

Strony: 1 2


RE: Masakra.. - ziomex983 - 28-03-2010 20:27

(28-03-2010 19:36)Tech napisał(a):  A tam głupoty gadacie. Jakby USA wygrało to pewnie by tak samo było (ceny 4x i oczekiwanie), tyle, że wy jeszcze bardziej byście się żalili tu na forum.


no jasne że tak by było


RE: Masakra.. - emaema - 28-03-2010 21:01

No dobra, może przesadziłem ale to jest MOJE zdanie.. Uważam z tego co widziałem po video dailes ze prowadzący(ten "mulat") strasznie przezywał to że USA przegrało. I teraz wchodzę na PTZ Place i strona jakby przeżyła 3 wojnę światową, zamula jak nie wiem. Jakaś "równowaga" ze strony założycieli by się przydała. Musze ci Greg0rr przyznać racje, ale patrząc na to ze strony finansowej, oni tez muszą za nasze odwiedziny zarabiać, chociaż moga zarabiać jako urząd statystyczny Smile. Przecież z własnych kieszeń nie wykładaliby kasy na nagrody dla jakich napalonych internautów na jakieś freebisy... Jakieś hajsy z tego trzepią, i my także powinniśmy być z tego zadowoleni że mamy możliwość "wygrania" jakichś nagród... Takie jest moje, i tylko MOJE zdanie Smile Pozdrówka :*


RE: Masakra.. - hemlock3 - 28-03-2010 22:53

A mi się wydaje że już jest po restocku :] Zaspamowali serwery i wszystkie nagrody poszły w pizdu ;p Tak w ogóle to na waszym miejscu bym się tak tym restockiem nie podniecał bo większość z was nie stać nawet na gre. Nie wiem jak wy ale ja mam ostro w dupie ten restock i czekam na sklepik ;]


RE: Masakra.. - murek - 28-03-2010 23:02

a mnie stać na WII i może się uda o ile załapię się na restock


RE: Masakra.. - omisiu - 28-03-2010 23:18

(28-03-2010 22:53)hemlock3 napisał(a):  A mi się wydaje że już jest po restocku :] Zaspamowali serwery i wszystkie nagrody poszły w pizdu ;p Tak w ogóle to na waszym miejscu bym się tak tym restockiem nie podniecał bo większość z was nie stać nawet na gre. Nie wiem jak wy ale ja mam ostro w dupie ten restock i czekam na sklepik ;]

W tym momencie ktoś mógłby się poczuć urażony/obrażony a może i nie stać a może chce się dobrze pobawić przy restocku??


RE: Masakra.. - szulakaluble - 28-03-2010 23:35

(28-03-2010 23:18)omisiu napisał(a):  W tym momencie ktoś mógłby się poczuć urażony/obrażony a może i nie stać a może chce się dobrze pobawić przy restocku??

Ale w co chcesz się bawić? No sorry ludzie nie bądźcie egoistami nie masz odpowiedniej ilości pkt to nie przeszkadzaj tym co maja i chcą coś zgarnąć.


RE: Masakra.. - Greg0rr - 29-03-2010 14:06

(28-03-2010 21:01)emaema napisał(a):  No dobra, może przesadziłem ale to jest MOJE zdanie.. Uważam z tego co widziałem po video dailes ze prowadzący(ten "mulat") strasznie przezywał to że USA przegrało. I teraz wchodzę na PTZ Place i strona jakby przeżyła 3 wojnę światową, zamula jak nie wiem. Jakaś "równowaga" ze strony założycieli by się przydała. Musze ci Greg0rr przyznać racje, ale patrząc na to ze strony finansowej, oni tez muszą za nasze odwiedziny zarabiać, chociaż moga zarabiać jako urząd statystyczny Smile. Przecież z własnych kieszeń nie wykładaliby kasy na nagrody dla jakich napalonych internautów na jakieś freebisy... Jakieś hajsy z tego trzepią, i my także powinniśmy być z tego zadowoleni że mamy możliwość "wygrania" jakichś nagród... Takie jest moje, i tylko MOJE zdanie Smile Pozdrówka :*

No i ok. My jesteśmy zadowoleni, lockerz też. Tylko że oni chyba bardziej bo mają 100% kasy a my musimy na restocki biegać ;( Ja mam 824 punkty i na Wii w tym restocku nie bd miał... Sad((((


RE: Masakra.. - Mlody666 - 30-03-2010 06:04

(28-03-2010 19:36)Tech napisał(a):  A tam głupoty gadacie. Jakby USA wygrało to pewnie by tak samo było (ceny 4x i oczekiwanie), tyle, że wy jeszcze bardziej byście się żalili tu na forum.

W 100% się zgadzam. Jak wam się tak nie podoba to po co się w to bawicie w ogole? A poza tym czy była kiedykolwiek taka sytuacja o której piszesz w pierwszym poście że USA wygrało restock??Tongue


RE: Masakra.. - jakub669 - 30-03-2010 09:50

Europe rulez Big Grin


RE: Masakra.. - metonator_95 - 30-03-2010 10:31

(30-03-2010 06:04)Mlody666 napisał(a):  
(28-03-2010 19:36)Tech napisał(a):  A tam głupoty gadacie. Jakby USA wygrało to pewnie by tak samo było (ceny 4x i oczekiwanie), tyle, że wy jeszcze bardziej byście się żalili tu na forum.

W 100% się zgadzam. Jak wam się tak nie podoba to po co się w to bawicie w ogole? A poza tym czy była kiedykolwiek taka sytuacja o której piszesz w pierwszym poście że USA wygrało restock??Tongue

No zgodze sie, wojna swiatowa 3 Lockerz Editiion, i te inne, Ale niewidzieliscie ze restock grudniowy tez to' mial, wiec Tobia powtorke