Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masakra.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Masakra.. (/Temat-Masakra-4042)

Strony: 1 2


Masakra.. - Chochlit - 28-03-2010 19:09

Lockerzi w kulki z nami lecą... ;| Jak USA wygrywa restock to od razu wszystko wiadomo a jak my wygraliśmy to trza czekać i myśleć.. Oszustwo zdeczka..


RE: Masakra.. - emaema - 28-03-2010 19:14

To są skurwysyny, sory ze przeklinam ale nie po ich myśliu potoczyła sie ta bitwwa... już w samym regulaminie piszą że w restocku biora udział ludzie z poza USA, ORAZ z obszarów Kanady.... śmiech na sali, strona zamula, pewnie usa sie wkurwiło i spamują... jedna wielka kicha... jebac tych krętaczy


RE: Masakra.. - Chochlit - 28-03-2010 19:15

Dostajesz ode mnie reputa za tą wypowiedź ;DD W pełni się zgadzam!


RE: Masakra.. - El Loco - 28-03-2010 19:18

przegramy ZLE... wygramy tez ZLE to ja nie wiem chyba jakby wam nagrody wyslali bez pobierania ptz to tez byscie nazekali...


RE: Masakra.. - Chochlit - 28-03-2010 19:20

Jasne! Na cło/vat! ;DDD


RE: Masakra.. - Greg0rr - 28-03-2010 19:22

Weście idźcie spać ludzie. Nie dość, że możecie dostać za darmo dobry sprzęt to jeszcze ich obrażacie. Dobranocka już minęła, papa, do łóżek.


RE: Masakra.. - Chochlit - 28-03-2010 19:24

Chyba jestem za stary na dobranockę. I nie chodzi tu o sprzęt, bo za to jesteśmy wdzięczni. Chodzi o niedogodności związane z przegraną USA. Nie nauczyli w podstawówce czytać..?


RE: Masakra.. - waski88 - 28-03-2010 19:27

trudno takie jest zycie


RE: Masakra.. - Greg0rr - 28-03-2010 19:31

(28-03-2010 19:24)Chochlit napisał(a):  Chyba jestem za stary na dobranockę. I nie chodzi tu o sprzęt, bo za to jesteśmy wdzięczni. Chodzi o niedogodności związane z przegraną USA. Nie nauczyli w podstawówce czytać..?

Widocznie lepiej od ciebie ^^ W tym temacie emaema nazywa Lockerz Crew mianem skurwisynów. Dla mnie to jest jasne, dla ciebie chyba nie. Ja jakbym zobaczył że mnie tak wyzywają to bym restock cancelował. Nie ważne czy byliby to moi rodacy czy nie. Za dobroć tak im się odwdzięczać. -.-


RE: Masakra.. - Tech - 28-03-2010 19:36

A tam głupoty gadacie. Jakby USA wygrało to pewnie by tak samo było (ceny 4x i oczekiwanie), tyle, że wy jeszcze bardziej byście się żalili tu na forum.