Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupiłem kurs - GENERATOR LISTY - i teraz zarabiam 50% z niej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kupiłem kurs - GENERATOR LISTY - i teraz zarabiam 50% z niej (/Temat-Kupilem-kurs-GENERATOR-LISTY-i-teraz-zarabiam-50-z-niej-40390)



Kupiłem kurs - GENERATOR LISTY - i teraz zarabiam 50% z niej - cuweczka - 23-07-2011 14:30

Zapraszam do zapoznania się z kursem Adriana Kołodzieja - GENERATOR LISTY - wiedza w nim zawarta jest u innych warta od kilku stówek do kilku tysięcy a tu za kilkadziesiąt złotych.Adrian zdradza jak budować listy adresowe na swoim przykładzie aż 17 filmów .
Ja jestem pod wrażeniem i już się biorę do roboty bo było wato kupić ten kurs. GENERATOR LISTY - JAK ZBUDOWAĆ SKUTECZNA LISTĘ ADRESOWĄ
pozdrawiam
Jacek


RE: Kupiłem kurs - GENERATOR LISTY - i teraz zarabiam 50% z niej - masterex2 - 23-07-2011 20:54

na bank po 16 tys zarabia..
Kod:
Niż poznałem generator listy żyłem za 300zł miesięcznie i jadła ryż z makaronem. Niektórzy się z tego śmieją, ale wtedy nie było mi do śmiechu. Spałem i pracowałem w jednym pokoju, gdzie sypał się tynk, ze ścian.

Smutne Sad możliwe ale założę się, że trochę podkoloryzował ..


RE: Kupiłem kurs - GENERATOR LISTY - i teraz zarabiam 50% z niej - Dominator - 23-07-2011 21:00

Nie wierzę w to. Nie przekonuje mnie to oraz ta kwota że zarabia po 16 tys. To jest niemożliwe .. szuka ludzi których "chce wydymać" i na tym zarabia. Jeśli nawet by tyle zarabiał to by musiał siedzieć cały czas/non stop przy komputerze. "Kiła i mogiła" !


RE: Kupiłem kurs - GENERATOR LISTY - i teraz zarabiam 50% z niej - masterex2 - 23-07-2011 21:05

(23-07-2011 21:00)Dominator napisał(a):  Nie wierzę w to. Nie przekonuje mnie to oraz ta kwota że zarabia po 16 tys. To jest niemożliwe .. szuka ludzi których "chce wydymać" i na tym zarabia. Jeśli nawet by tyle zarabiał to by musiał siedzieć cały czas/non stop przy komputerze. "Kiła i mogiła" !

To samo napisałem ;p 2 tys jeszcze bym uwierzył ale nie po 16 tys bez jaj;p koleś jeleni szuka


RE: Kupiłem kurs - GENERATOR LISTY - i teraz zarabiam 50% z niej - Killer - 23-07-2011 21:28

16 tys co najwyzej moze miec gosc ktory szuka kupujących na jego kurs, nikt poza nim.
W mlmie owszem da się zarobić, jednak trzeba mieć duże zaplecze, wiele kontaktów i żyłkę, dla mnie samego jest to kiepskie rozwiązanie.

OSOBIŚCIE uważam większość mlmowców za kogoś w rodzaju świadków jechowych (znam pare osób z rla które w tym siędzą od lat) zawracają Ci dupe, trują w kółko o jednym i tym samym, a ich rezultaty to śmiech na sali.
Ja się nikogo prosić o dołączanie do jakiś struktur nie muszę a 4 tysiaki miesięcznie z INTERNETU wyciągam.
Ref w temacie więc temat leci, polecam zapoznać sie z regulaminem forum cuweczka, bo te refy widzę że regularnie wstawiaszSmile
Póki co nie warnuje, ostrzeżenie słowne.
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.