Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł (/Temat-Zarabianie-kasy-na-pokerze-BEZ-WPLACANIA-WLASNYCH-SRODKOW-dowody-wyplat-na-3-800zl-40366)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - KarmazynowyPirat - 08-02-2012 20:12

(08-02-2012 18:28)Ombrinho napisał(a):  
Cytat:W pokera nie trzeba umieć grać, ja nigdy w pokera nie grałem, a tam wszedłem i w jeden dzień te 100pkt ugrałem (a nie jakiś 1 w 3,5 godziny?). Tam na tych roomach to 99% ludzi nie potrafi grac i łatwo kasę oddają
To akurat nie jest prawda, bo tam umieją grać, tym bardziej na wysokich blindach ( a chyba na takich grałeś skoro uzbierałeś 100 pkt w jeden dzień).

To chyba Ty kompletnie wtedy nie rozumiesz pokera, skoro uważasz, że ktoś tam potrafi grać. Jedynie na PartyPoker coś potrafią niektórzy, ale też bez szału. Na pozostałych roomach na wszystkich blindach są tzw. "fishe" czyli ludzie, którzy tylko są by oddawać grubą kasę i generować zyski dla poker roomu. Ja osobiście grałem na małych stawkach, ale nie na najmniejszych.


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - yizer - 08-02-2012 20:45

Zaczynam przygodę zobaczymy jak to będzie z wypłaceniem tych pieniędzy jakie ugram Smile Quiz rozwiązany z pomocą Avalanh, POLECAM!


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - sebula123 - 09-02-2012 14:41

Dzięki Avalanh za rozwiązanie quizu


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - KarmazynowyPirat - 11-02-2012 09:22

Ok, niech Wam ktoś rozwiązuje quiz, tylko potem nie płaczcie, że kasy Wam nie wypłacili i dostaliście bana....


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - Avalanh - 11-02-2012 12:46

A jaki ma związek rozwiązanie quizu a wypłata ? Bo jakoś tego nie rozumiem, pomyśl zanim coś napiszesz


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - yizer - 11-02-2012 21:51

I chciałbym się dowiedzieć jak to możliwe że uzbierałeś te 100pkt w jeden dzień?


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - KarmazynowyPirat - 12-02-2012 17:51

Avalanh, złamałeś regulamin zarówno tego forum (nieregulaminowy spam reflinkiem, to tam pikuś) jak i pokerstrategy (pomoc w wypełnieniu quizu). Czytaj następnym razem regulaminy, które akceptujesz. Nawet nie wyobrażasz sobie, jakie oni tam mają systemy wykrywania. Jeszcze nikt nie zarobił tam oszukując (poczytaj w necie, jak nie wierzysz), kto jest uczciwy zarobi co najmniej tyle co ja.

yizer, jak to możliwe? Przeczytałem sam artykuły, odpaliłem i grałem. Ty włożyłeś mało pracy w quiz, więc mało punktów uzbierasz, a pieniędzy prawdopodobnie i tak nie zobaczysz.


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - Avalanh - 12-02-2012 17:56

Gdyby temat był niezgodny z regulaminem to zapewne któryś z Moderatorów by go zablokował.
I jestem ciekaw jakim cudem serwis PokerStrategy.com będzie w stanie sprawdzić, archiwum mojego komunikatora Smile

I skończ się bulwersować, bo nie wiem co chcesz w ten sposób osiągnąć.
Pozdrawiam.


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - KarmazynowyPirat - 12-02-2012 18:25

Archiwum komunikatora... poczytaj chłopcze, poczytaj! Tam są tak zaawansowane techniki, że sobie nawet nie wyobrażasz, a Ty mi tu o jakimś komunikatorze... Zanim wypłacą pieniądze komukolwiek z TaF, jego poleceni są wnikliwie sprawdzani. Wielu było takich jak Ty i wszyscy kończą w jeden sposób - z żalami "Czemu nie dostałem wypłaty?!"Mało tego, jedna życzliwa osoba może ściągnąć na Ciebie ich uwagę. Mnie to nie interesuje, ja bana nie dostanę, tylko szkoda tych osób, co mogły coś zarobić, a przez Ciebie nic z tego nie będą miały.


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - yizer - 13-02-2012 11:42

Żeby wypłacić pieniądze to trzeba mieć srebrny status na stronie pokerstategy czy na roomie w którym gram? Smile