Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w szpitalu ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w szpitalu ! (/Temat-Krzysztof-Diablo-Wlodarczyk-w-szpitalu-40359)



Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w szpitalu ! - mikolaj90 - 22-07-2011 18:08

Mistrz świata w kategorii junior ciężkiej, trafił do Szpitala Praskiego w Warszawie na oddział toksykologiczny, po tym jak przedawkował leki antydepresyjne. Polski bokser przebywa obecnie w stanie śpiączki farmakologicznej, jednak dziś wieczorem o godzinie 19:00, lekarze będą próbowali go z niej wybudzić. Jak poinformował menadżer zawodnika Andrzej Wasilewski, 30-letni "Diablo" od kilku lat ma problemy rodzinne, a w ostatnich dniach problemy te się nasiliły.

Obecnie życie boksera nie jest zagrożone, choć jak przyznał menadżer Włodarczyka, takie zagrożenie na początku istniało. Na razie nie wiadomo jak długo mistrz świata będzie przebywał w szpitalu i czy skutki przedawkowania leków pozwolą mu powrócić do sportu.

Wracaj do zdrowia !

Źródło: http://www.sport.banzaj.pl/Krzysztof-Wlodarczyk-przedawkowal-leki-antydepresyjne-Przebywa-w-szpitalu-32562.html



RE: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w szpitalu ! - MareKSG - 22-07-2011 18:30

Szczerze powiem, że nie mam szacunku dla osób, które próbują odebrać sobie życie. Nie wiem czemu mam takiej osobie współczuć. Za to zawsze jest mi szkoda osób, które dążą do czegoś ale nie udaje im się tego osiągnąć. Live is brutal.


RE: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w szpitalu ! - marcel_kk - 22-07-2011 18:45

Kiedyś myslałem ze tylko tchórze dokonuja samobójstwa, byłem w błedzie.
Teraz wiem ze trzeba mieć wielką odwage próbować pozbawić siebie zycia,
nie wspominając o strachu przed bólem. Podziwiam ich za odwage,
a zarazem współczuje że dotknęły ich
tak drastyczne wydarzenia w życiu, że skłoniło ich do tego
desperackiego kroku.
Krzysiu powracaj szybko do zdrowia,
jesteśmy z Tobą.


RE: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w szpitalu ! - Jeppers - 22-07-2011 22:34

Podobno kłopoty rodzinne, jak widać pieniądze szczęścia nie dają, bo tego ma full, a jakieś niesnaski z żoną doprowadziły do próby samobójczej. Dobry koleś, jeszcze powalczy. Już jest wybudzony i reaguje na bodźce także fizycznie jest dobrze, nie wiadomo co z psychiką, dlaczego to zrobił dokładnie. Żona z wakacji już wraca do niego, może to ich zbliży.

Powodzenia