Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie da się ściągać... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Nie da się ściągać... (/Temat-Nie-da-sie-sciagac-40358)

Strony: 1 2


Nie da się ściągać... - KarmazynowyPirat - 22-07-2011 17:44

Hej, założyłem sobie konto. Zaraz potem poszukałem w necie kilka linków do ściągania z tego serwisu, żeby zobaczyć jak wygląda. Pojawiają się 3 zadania, po zrobieniu jednego z nich można ściągać. Ale... Opcja surveys czy jakoś tak, to jak w nią wchodzę, to pojawia się strona z linkami reklamowymi, trail jest niedostępne dla Polski i zostaje trzecia opcja, w której trzeba zapłacić w przeliczeniu na polskie kilkanaście złotych...
Czy pobieranie za kasę to jedyna możliwa opcja?


RE: Nie da się ściągać... - ptasior - 22-07-2011 17:51

Dużo płaci ale nie frajerów.


RE: Nie da się ściągać... - m4rcin93 - 22-07-2011 17:52

mirror filecom oferta z dzwonkami. wypróbuj.


RE: Nie da się ściągać... - KarmazynowyPirat - 22-07-2011 18:01

(22-07-2011 17:52)m4rcin93 napisał(a):  mirror filecom oferta z dzwonkami. wypróbuj.


Możesz jaśniej? Osobiście nie widzę tam mirrorów ;/


RE: Nie da się ściągać... - m4rcin93 - 22-07-2011 18:07

polacy nie mogą pobierać z ofert upshare i firecash. jedynie filecom gdzie jest oferta z dzwonkami i chyba jest za friko.


RE: Nie da się ściągać... - KarmazynowyPirat - 22-07-2011 18:11

A ja mam jakiś wpływ na to, gdzie znajdzie się mój plik? Przy uploadzie takowego wyboru nie widzę.


RE: Nie da się ściągać... - m4rcin93 - 22-07-2011 18:18

jesli zuploadujesz plik to wchodzisz w details tego pliku i tam masz linki do wyboru.


RE: Nie da się ściągać... - KarmazynowyPirat - 22-07-2011 18:22

Ok, już wszystko wiem. Dzięki za pomoc.
Tyle, ze te dzwonki sa darmo tylko, jak sie wyśle potem sms z rezygnacją. Ciężko chyba kogoś przekonał, żeby się tyle bawił, skoro może bez niczego sobie ściągnąć gdzie indziej. Jak sobie z tym radzicie?


RE: Nie da się ściągać... - m4rcin93 - 22-07-2011 18:33

wypróbuj wszystkie oferty to się przekonasz Smile


RE: Nie da się ściągać... - war43 - 23-07-2011 20:53

(22-07-2011 18:22)KarmazynowyPirat napisał(a):  Ok, już wszystko wiem. Dzięki za pomoc.
Tyle, ze te dzwonki sa darmo tylko, jak sie wyśle potem sms z rezygnacją. Ciężko chyba kogoś przekonał, żeby się tyle bawił, skoro może bez niczego sobie ściągnąć gdzie indziej. Jak sobie z tym radzicie?

I tu jest właśnie haczyk - musisz wrzucać takie rzeczy których ktoś nie może pobrać gdzie indziej Smile