Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
El. LE: Śląsk Wrocław w trzeciej rundzie, zwycięska porażka wicemistrzów Polski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: El. LE: Śląsk Wrocław w trzeciej rundzie, zwycięska porażka wicemistrzów Polski (/Temat-El-LE-Slask-Wroclaw-w-trzeciej-rundzie-zwycieska-porazka-wicemistrzow-Polski-40337)



El. LE: Śląsk Wrocław w trzeciej rundzie, zwycięska porażka wicemistrzów Polski - Roben - 21-07-2011 22:47

Śląsk Wrocław przegrał 2:3 (1:3) z Dundee United w meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Europy, ale mimo porażki awansował do kolejnej fazy, ponieważ w pierwszym spotkaniu wygrał przed własną publicznością 1:0. W kolejnej rundzie rywalami wicemistrzów Polski będą piłkarze Łokomotiwu Sofia.

Dundee United - Śląsk Wrocław 3:2 (3:1)
Bramki: Jonathan Russell (2), David Goodwillie (5), Jonathan Daly (44-karny) - Rok Elsner (15), Sebastian Dudek (74)
Sędziował: Antonio Mateu Lahoz (Hiszpania)
Żółte kartki: Paul Dixon, Willo Flood, Jonathan Russell - Marian Kelemen
Widzów: 12000

Dundee United: Dusan Pernis - Keith Watson, Sean Dillon, Gary Kenneth, Paul Dixon - Jonathan Russell (81. Gary Mackay Steven), John Rankin, Scott Severin (79. Danny Swanson), Willo Flood, Jonathan Daly - David Goodwillie.

Śląsk Wrocław: Marian Kelemen - Tadeusz Socha, Piotr Celeban, Dariusz Pietrasiak, Amir Spahic - Sebastian Dudek (88. Mateusz Cetnarski), Dariusz Sztylka, Rok Elsner - Marek Gancarczyk (62. Waldemar Sobota), Sebastian Mila, Piotr Ćwielong (34. Johan Voskamp).

Cieszę się że Sląskowi udało się awansować do kolejnej rundy.Bo był lepszym zespołem a odpaść z drwalami ze Szkocji to byłby dramat.Więc teraz czekają nas bitwy Polsko-Bułgarskie.
Wisła-Litex i Sląsk-Lokomotiw


RE: El. LE: Śląsk Wrocław w trzeciej rundzie, zwycięska porażka wicemistrzów Polski - Razer - 22-07-2011 08:37

Chłopaki dali radę, ale jak będą tyle błędów w obronie popełniać to w lidze czeka Ich ciężka przeprawa ; )


RE: El. LE: Śląsk Wrocław w trzeciej rundzie, zwycięska porażka wicemistrzów Polski - MareKSG - 22-07-2011 14:01

Szczerze powiedziawszy po 5 minutach myślałem, że Śląsk będzie kolejnym zespołem z Polski, który się skompromituje przegrywając z 7-mio bramkowym zapasem, a sparingi w których świetnie się spisywali były tylko przypadkiem. Okazało się jednak, że po prostu źle weszli w ten mecz. Bardzo dobrze świadczy to o Śląsku, że dostając 2 bramki na początku potrafili się otrząsnąć i awansować do kolejnej rundy. Widać, że mają jaja i walczą (czego nie można powiedzieć o Wiśle). Myślę, że Bułgarów przejdą oraz że sprawdzą się moje przepowiednie i Śląsk będzie walczył z Lechem o mistrzostwo Polski.