Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy będą jeszcze restocki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Noob Zone (/Forum-Noob-Zone-59)
+------ Wątek: Czy będą jeszcze restocki? (/Temat-Czy-beda-jeszcze-restocki-40303)

Strony: 1 2


Czy będą jeszcze restocki? - walach7 - 21-07-2011 05:57

Witam
Wybrałem ten dział gdyż już jestem w błędzie na jednym forum mowa że już nie będzie restocków na lockerz na drugim że będą. Więc jak to z tymi restockami jeszcze się odbędą? Bo nie wiem czy zbierać PTZ.
Dzieki za odp pozdro Jerk2


RE: Czy będą jeszcze restocki? - Coristo - 21-07-2011 07:07

Tego nikt nie wie.Ale raczej jeszcze kilka będzie.


RE: Czy będą jeszcze restocki? - walach7 - 21-07-2011 07:39

Ok, dzięki za odpowiedź. To będę zbierał te PTZ


RE: Czy będą jeszcze restocki? - Scoobyx - 21-07-2011 09:06

Oczywiście, że restocki będą. Ale do wygrania będą same anulacje. Na ostatnim restocku już tak było. 4 konta zbanowane -_-


RE: Czy będą jeszcze restocki? - Lubelak - 21-07-2011 09:41

To że dostałeś anulacje nie znaczy ,że możesz wypowiadać się za wszystkich bo akurat na ostatnim restocku bardzo dużo osób dostało to co wygrali (niektórzy po części)


RE: Czy będą jeszcze restocki? - sssTOMEKsss - 21-07-2011 12:14

"bardzo dużo osób dostało to co wygrali"

normalnie cytat dnia, pokaż mi te osoby!

walach7 jeżeli stać Cie już na kazdą nagrode z redeem-u to odpuść se i nie zbieraj, bo po co?


RE: Czy będą jeszcze restocki? - jaaanek1 - 21-07-2011 12:52

(21-07-2011 12:14)sssTOMEKsss napisał(a):  "bardzo dużo osób dostało to co wygrali"

normalnie cytat dnia, pokaż mi te osoby!

walach7 jeżeli stać Cie już na kazdą nagrode z redeem-u to odpuść se i nie zbieraj, bo po co?

ja dostalem 3 refundacje i tylko 1 anulacje bez bana.


RE: Czy będą jeszcze restocki? - walach7 - 21-07-2011 20:32

mam prawie 5k PTZ, a chciałem wygrać jakiś kuponik na PP Smile


RE: Czy będą jeszcze restocki? - pawel59 - 21-07-2011 21:16

u mnie były 2 refundacje i 2 anulacje więc nie narzekamSmile


RE: Czy będą jeszcze restocki? - barto - 22-07-2011 00:03

Restocki będą, ale czy warto brać w nich udział ?
Według mnie, jeśli Lockerz nie opamięta się, to bezsensowne jest przebywanie na tym portalu.
Ale oczywiście to tylko moje zdanie, poczytaj wypowiedzi na forum odnośnie tego co się dzieje i sam zadecyduj.
Pozdro