Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COSofSTUFF - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: COSofSTUFF (/Temat-COSofSTUFF-40292)



COSofSTUFF - ketrab - 20-07-2011 22:27

[Obrazek: e8j2o.png]

Cześć, chciałbym wam przedstawić kolejny serwis, który pragnie osiągnąć sukces na skali Lockerz. Tym razem chodzi o portal nazwany przez autora cosOFstuff. Doskonale wiem, że temat mówiący o w/w stronce już na forum się pojawiał, jednakże w mojej ocenie informacje na jego temat nie były wystarczająco zachęcające do udziału w projekcie.

Po pierwsze, cOf jest w trakcie testów. Na chwilę obecną możemy zarabiać punkty poprzez rejestrację, codzienne zalogowanie, odpowiedź na codzienne pytanie, a także zapraszanie znajomych. Z pewnością ciężko zarobione punkciki będziemy mogli z czasem zamienić na topowe elektroniki z SHOPU, bądź też wygrać na restocku. W górnej części strony widnieje obecnie sześć zakładek:

HOME - nie trzeba chyba tłumaczyć Smile mimo wszystko oznacza to stronę główną portalu
DQuestion - w tej zakładce można odebrać 2 punkty za codzienne pytanie, które pełni tutaj rolę lockerzowego Dailies
STUFF - ta zakładka póki co nie jest aktywna, jednakże możemy się domyślać, że jest to katalog restockowy, na co wskazują trzy kategorie nagród. Niestety póki co nie możemy ich obejrzeć
SHOP - dosłownie: sklep; podobnie jak wyżej, zakładka aktualnie również nie dostępna. Na chwilę obecną pozostaje tylko zbieranie punktów, by wkrótce móc wykorzystać je w należyty sposóbSmile
INVITE - tutaj użytkownicy mogą wykazać się i użyć znajomości czy to z NK, czy to z FB i zaprosić znajomych do udziału w projekcie, zdobywając tym samym punkty. Możliwe jest wysłanie tzw. 'refa' oraz znanej nam formy z Lockerz - poprzez email.
FORUM - po prostu forum Smile

[Obrazek: lvegknv.jpg]

Powyżej zaprezentowałem wam formularz rejestracyjny z dokładnym tłumaczeniem wymaganych pól. Co ciekawe, na start otrzymujemy 200 pkt!

A teraz jeszcze raz wszystko w skrócie...

* Jak zdobyć punkty?
Poprzez codzienne zalogowanie, odpowiedź na pytanie w zakładce DQuestion, zapraszanie znajomych, a także bonus - rejestracja, za którą otrzymujemy 200pkt!
* Czy serwis jest już aktywny?
Portal ciągle jest w fazie testów beta. Wkrótce pełne otwarcie. Administratorzy ciągle pracują, o czym na bieżąco informują na stronie głównej
* Gdzie mogę wymienić punkty na nagrody?
Jak na razie nie jest to możliwe. Na stronie można zauważyć dwie metody wymiany punktów - restock oraz shop. Obie jednak aktywne będą wkrótce.

PUNKTY:

- 2 za refa
- 2 za codzienne logowanie
- 2 za kliknięcie w zakładce DQuestion
- 200 za rejestrację *jednorazowo*

No cóż, to chyba tyle. W ramach ciekawostki możecie zobaczyć sobie ranking najlepiej punktujących, gdzie w czołówce widnieje 'fab74', doskonale znany nam z areny Lockerz. Jest tam również Enesce. Skoro oni tam są, to wiedzcie, że coś się dziejehej

Na koniec prosiłbym o rejestrację z mojego reflinka. Nic to nie kosztuje, a pomagacie Smile Plusiki będą, chociaż to pewnie malo zachęcające Smile Dzięki mimo wszystko i powodzenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ!! (REFLINK)
CZYSTY LINK


COSofSTUFF - Admin - 30-08-2011 11:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.