Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forum Lockerz było tymczasowo zamknięte! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Forum Lockerz było tymczasowo zamknięte! (/Temat-Forum-Lockerz-bylo-tymczasowo-zamkniete-40219)



Forum Lockerz było tymczasowo zamknięte! - Morgoth2 - 19-07-2011 16:00

Cytat:Heather
posted this on Jul-15 04:29 pm

Hey there,

We've currently closed our forums for comments and topic generation due to a few spammers who are disrupting our legit members. We'll have it back up shortly---in the meantime, you can still search for answers. Sorry for the inconvenience!

Obecnie można korzystać z tego forum Wink Jednak na TP zostało "coś" opublikowane przez dobrego użytkownika nuclear

Zrobił spamera forum lockerz Smile polecam goJerk

Link do skryptu

Musicie tylko zmienić w skrypcie
var email = "Wasz email";
var password = "wasze hasło";
var thread_title = "nazwa tytułu";
var message = "wasze przesłanie";

Do dzieła Smile


RE: Forum Lockerz było tymczasowo zamknięte! - EseseK - 19-07-2011 16:04

Morgoth, kocham twoją sygnę :x


RE: Forum Lockerz było tymczasowo zamknięte! - Dominator - 19-07-2011 16:09

Coś się kod spieprzył ... \K\\W\\VD\\TG'iw\\Aik\\s'FmG\\X\\k*pJw\\s*j\\i\\GPim\\rX\\Jh​Hm*Zx7Crx7C\\h~aj@\\z73FH\\B&w\\


RE: Forum Lockerz było tymczasowo zamknięte! - Morgoth2 - 19-07-2011 16:14

(19-07-2011 16:09)Dominator napisał(a):  Coś się kod spieprzył ... \K\\W\\VD\\TG'iw\\Aik\\s'FmG\\X\\k*pJw\\s*j\\i\\GPim\\rX\\Jh​Hm*Zx7Crx7C\\h~aj@\\z73FH\\B&w\\

rotflol omg



RE: Forum Lockerz było tymczasowo zamknięte! - Tech - 19-07-2011 17:05

Taa, widziałem to. Nie wiem tylko po co spamować ich forum? Przecież to nic nie da, co najwyżej tylko opóźnicie wprowadzenie przez Lockerz nowych rzeczy, które akurat mogą być korzystne dla nas (bo i tak gorzej już być nie może). Jak dla mnie przez takie działania tylko zniechęcacie Lockerz do zrobienia kolejnego restocku.


RE: Forum Lockerz było tymczasowo zamknięte! - Takahari - 19-07-2011 22:39

a jak myślisz resotcki robią chętnie czy nie :> bo mi się wydaje że nie
zresztą tak dobrze wiedzą że mają spadek aktywności i na razie nie chcą tego zmienić...