Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamienie Konto W Metinie za 12 Maili - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zamienie Konto W Metinie za 12 Maili (/Temat-Zamienie-Konto-W-Metinie-za-12-Maili-4020)



Zamienie Konto W Metinie za 12 Maili - Devilry225 - 28-03-2010 14:25

Widząc ostatnio na SB, że niektórzy gracze z forum grają w Metina, naszła mnie właśnie myśl na założenie tego tematu.A mianowicie również mam konto w metinie a dokładniej 41 Ninje na świecie Candia.Mógłbym a nawet chcę wymienić to konto za 12 maili(oczywiście każdy wie o co chodzi).Więc chętnych lub tych, którzy chcieli by więcej info zapraszam na PW lub GG 8679195.


RE: Zamienie Konto W Metinie za 12 Maili - Devilry225 - 30-03-2010 14:47

Nie wiem ile masz lat, ale tym co teraz napisałeś to wychodzi na max 13, więc takie głupie posty typu 'Pewnie oszust' zatrzymaj dla siebie.Nie znasz mnie, nie interesuje cię moja oferta, więc po co piszesz w tym temacie i robisz niepotrzebny spam hm ?
[Obrazek: 15569409.jpg]
Screen.
Edit:Potrzebuje już tylko 7 maili.