Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]pytanie o dostawę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]pytanie o dostawę (/Temat-Rozwiazane-pytanie-o-dostawe-4018)



[Rozwiązane]pytanie o dostawę - tymonowy - 28-03-2010 14:12

Mam takie pytanie dotyczące dostawy, czy np. jak wygrałem psp i dostane towar w dzień szkolny to jak przy formularzu dostawy wpisze dane dostawy na zakład pracy swojego ojca to on będzie miał prawo to odebrac?


RE: pytanie o dostawę - omisiu - 28-03-2010 14:15

Tak, szczególnie, że jest twoim ojcem


RE: pytanie o dostawę - Daminn - 28-03-2010 14:47

Ale wysyłka będzie kurierem więc kurier zadzwoni do Ciebie i umówi się na pasującą Ci godzinę;]


RE: pytanie o dostawę - tymonowy - 28-03-2010 14:54

ale kurier dzwoniący będzie Polakiem czy Amerykanem? I czy kurier dzwoni kiedy jest blisko czy jak dopiero wyjeżdża z miejsca?


RE: pytanie o dostawę - Bolt - 28-03-2010 14:57

no bez przesady... Oczywiście że Polak. Nie wsadzą przecież Amerykanina w samolot a potem w busa żeby ci paczkę dostarczył...


RE: pytanie o dostawę - Sony_st - 28-03-2010 15:00

kurier dzwoni i Ci powie o której godzinie mniej więcej będzie u Ciebie i czy ktoś będzie żeby paczkę odebrać tak przzynajmniej do mnie dzwonią i mówią jak coś zamówie


RE: pytanie o dostawę - tymonowy - 28-03-2010 15:01

no to spoko to wpisze swoje dane zamieszkania ,a nie miejsce pracy ojca i powiem żeby jak coś przyniósł paczkę później
i jeszcze coś, jak wpisze dane zamieszkania w my account , a nie kiedy będę miał wybierac miejsce dostawy nagrody to nie będę musiał tego wypełniac?


RE: pytanie o dostawę - Sony_st - 28-03-2010 15:20

miejsce wysyłki nagrody wpisujesz przy wybraniu nagrody, później oni Ci paczki nie przywiozą będziesz musiał jechać do nich do firmy z tego co wiem


[Rozwiązane][Rozwiązane]pytanie o dostawę - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.