Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czekamy na Restock ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Czekamy na Restock ! (/Temat-Czekamy-na-Restock-4017)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Czekamy na Restock ! - Kilol - 28-03-2010 13:46

[Obrazek: skeleton-front-of-pc.jpg]

Wygraliśmy marcową rywalizację z USA. Teraz nadszedł moment
na oczekiwanie na restock !Blush
Lockerz dużo wcześniej opublikowało regulamin restocku, więc może się
on odbyć w każdy dzień aż do środy i w każdą godzinę. Lockerz pisało też, że zrobią nam rozdanie w dopasowany czas, więc możemy się jedynie domyślać w jakich godzinach się on odbędzie. Restocki zazwyczaj odbywały się w godzinach 18.00-00.00.
Tym razem może być inaczej, ponieważ restock jest jedynie dla reszty świata.

Wiemy jedno - to będzie najlepsze rozdanie nagród jakie było dotychczas !!!
Dlaczego ?
- USA nie bierze udziału
- Godzina będzie nie zapowiedziana
- Ceny wzrosły 4x, więc konkurencja będzie dużo mniejsza


Kilka minut temu na hallwayu pojawił się drugi (?) regulamin marcowego restocku. Tłumaczenie tutaj - KLIK

Cytat:Zasady:

1. Uzywanie jakichkolwiek botow, cheatow lub oszukiwanie bedzie skutkowac odrzuceniem zamowienia oraz banem. Bez wyjatkow.

2. Autofill jest dozwolony (Roboform takze).

3. Kazdy uzytkownik moze zamowic 1 nagrode.

4. Adres musi byc poprawnie wprowadzony podczas zamawiania. Jesli nie bedzie, to twoje zamowienie zostanie anulowane.

5. Nie bedzie wymian, zwrotow, anulowan zamowionych nagrod.

6. Wysylka jest dalej darmowa i kazda paczka wysylana za granice zostanie oznaczona jako gift. Jednakze jestes odpowiedzialny za wszystkie podatki naloze przez rzad twojego kraju.

7. Dostawa zajmie 3-4 tygodnie.

8. Oprocz tych regul, obowiazuja takze standardowe reguly Lockerz.

Inne informacje:

1. Marcowy restock odbedzie sie w tym tygodniu. Bedzie tylko w jedna fala.

2. Marcowy restock bedzie tylko dla naszych uzytkownikow z zagranicy, w tym dla mieszkancow Kanady.

3. Pamietajcie o tym, ze wiele gier jest w formacie NTSC. DVD maja blokade regionu. Wezcie to pod uwage przy wybieranie nagrody.

4. Jesli planujesz zamowic pieniadze na PayPal, to upewnij sie, ze twoj kraj nie jest na liscie blokowanych.

Inne dodatkowe informacje pojawia sie tutaj - na hallwayu, wiec badzcie czujni!

Za tłumaczenie podziękujcie reedo !!!

Zapraszam do dyskusji na ten temat.Wink



RE: Czekamy na Restock ! - mati852a - 28-03-2010 13:50

Już mnie dobija to czekanie, mogli by coś napisać na hallwayu, najchętniej bym już zobaczył wiadomość o rozpoczęciu się restocku ;


RE: Czekamy na Restock ! - arczyyy - 28-03-2010 13:53

nom;p mogli by napisac;p nie musial bym czekac ;p


RE: Czekamy na Restock ! - Paviano - 28-03-2010 14:14

Ja mam ~470 PTZ więc nic niestety nie biorę w tym restocku. Szkoda, że naszych PTZ nie zwiększyli chociaż 2x Big Grin


RE: Czekamy na Restock ! - kouji - 28-03-2010 14:16

a mi w sumie zależy najbardziej chyba na Pokemon HeartGold/ Soul Silver
choć mam ponad 800 ptz to raczej na poki się rzucę (chyba, że psp z ratchet&clanck)

co do restocku - wkurza mnie to ciągłe sprawdzanie
i to, że od ponad 17 godzin nic się nie pojawilo na hallwayu


RE: Czekamy na Restock ! - omisiu - 28-03-2010 14:22

to jest dziwne wchodziłem na lockerz z mozilli komunikat, że są prace itp... wchadze z chroma i mogę się logować. Co jest?


RE: Czekamy na Restock ! - Burned - 28-03-2010 14:37

Ja już od 12 czekam liczyłem że o 15 bedzie a tu dupa i nic, wolałbym żeby był jak najszybciej bo to czekanie mnie dobija.


RE: Czekamy na Restock ! - Daminn - 28-03-2010 14:45

Omisiu wyczyść ciasteczka w mozilli;]

Ja mam nadzieję że to będzie ostatni restock i w końcu postawią wymarzony sklepik 27/7 ;D


RE: Czekamy na Restock ! - mati852a - 28-03-2010 14:47

nie no już nie mogę Sad((( dalej nic...


RE: Czekamy na Restock ! - Daminn - 28-03-2010 14:49

No niestety, skoro czas ma być pod nas tym bardziej nie wiadomo o której się go spodziewać. USA miało go +/- ok 17.