Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Doładowanie telefonu [10 zł] za wypełnienie oferty. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Doładowanie telefonu [10 zł] za wypełnienie oferty. (/Temat-Nieaktualne-Doladowanie-telefonu-10-zl-za-wypelnienie-oferty-40083)



[Nieaktualne]Doładowanie telefonu [10 zł] za wypełnienie oferty. - marex112 - 16-07-2011 14:25

Witam. Każdemu kto zarejestruje się z mojego linka na stronie KudosNetwork.co.uk. i wypełni ofertę dostanie ode mnie doładowanie do wybranej przez siebie sieci.
Warunki:
- wysłanie mi wiadomości na PW z prośbą o MÓJ reflink do serwisu
- przesłanie mi wiadomości na PW z potwierdzeniem wypełnienia oferty.

Kod doładowujący wysyłam od razu po tym jak zobaczę na swoim koncie potwierdzenie wypełnienia oferty.

PS - Po wypełnieniu oferty, wraz z wiadomością o potwierdzeniu wypełnienia oferty proszę również podać swoją sieć komórkową.

Pozdrawiam.


RE: Doładowanie telefonu [10 zł] za wypełnienie oferty. - erold - 16-07-2011 14:41

8 postów to po 1
a po 2 to 10 zł ( doładowanie to bardzo mało ) Ludzie dawają po 50-60 zl za wypełnienie ofert na kudos.


RE: Doładowanie telefonu [10 zł] za wypełnienie oferty. - marex112 - 16-07-2011 14:43

Nie jestem bogaty.
Nie pracuję.
Dlatego maksymalnie mogę tyle dać.


[Nieaktualne]Doładowanie telefonu [10 zł] za wypełnienie oferty. - Killer - 29-07-2012 08:45

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.