Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć zarabiać :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Jak zacząć zarabiać :) (/Temat-Jak-zaczac-zarabiac-40080)

Strony: 1 2


RE: Jak zacząć zarabiać :) - war43 - 17-07-2011 10:45

Ja tam wrzucam na filesonic
Wg. mnie tam najlepiej bo masz przejżystą stronę (ile pobrań kiedy, jaki plik jest najczęściej pobierany itd.)
Można wtedy zrobić statystykę np.
10 osób pobrało plik, a z tego 2 osoby pobrały hasło do niego - 20% pełnych pobrań


RE: Jak zacząć zarabiać :) - FireMedia - 17-07-2011 17:03

mowisz o filesonic w dziale firecash? chyba cos nie takTongue


RE: Jak zacząć zarabiać :) - Bolt - 17-07-2011 17:38

nie zrozumiałeś FC. Chłopak wrzuca plik na filesonic z hasłem na firecash, wystarczy że 20% pobierze passy to od 100 pobrań masz 20 dodatkowe na firecashu - nawet każde razy 40 - 50 centów to niemal 10$ Wink


RE: Jak zacząć zarabiać :) - FireMedia - 17-07-2011 19:36

A chyba, że w ten sposób, no to fakt, to jest dobra metoda, zwlaszcza przy duzych grach, filmach hd etc.


RE: Jak zacząć zarabiać :) - Leniwiec - 17-07-2011 20:55

Ale za taki trik to chyba dość łatwo dostać bana na forach warezowych, chyba, że piszecie o tym, że hasło będzie do pobrania gdzieś indziej. Ogólnie to bym się nieźle wkurzył, jakbym ściągnął coś dużego, a tam taki myk z hasłem, ale faktycznie - zachęca do wykonania oferty Wink


RE: Jak zacząć zarabiać :) - war43 - 17-07-2011 21:09

Zachęca bardzo dobrze
A ja nie wrzucam na fora tylko na YT Tongue


RE: Jak zacząć zarabiać :) - elo13 - 19-07-2011 14:32

ale do takiego czegos niestety potrzeba shella ;<