Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]pytanie.Ban - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]pytanie.Ban (/Temat-Rozwiazane-pytanie-Ban-4008)



[Rozwiązane]pytanie.Ban - maly - 28-03-2010 10:02

Jestem nowy na Lockerz i mam pytanie czy np za robienie Fałszywych kont dla siebie w duzej ilosci tj np 100 lub 200 lub wyzej .wiąże sie z jakimis problemami z prawem tzn czy lockerz moze podac do sadu czy tylko bedzie ban??


RE: pytanie.Ban - MAIKEL1946 - 28-03-2010 10:08

tylko ban Wink


RE: pytanie.Ban - maly - 28-03-2010 10:12

nic wiecej zadne pozwanie do sadu o oszustwo?? no ja oczywiscie nie bede tak robil tyle ze chce wiedziec wszystkoSmile


RE: pytanie.Ban - SZAFI - 28-03-2010 10:13

Lepiej nie próbuj bo dostaniesz bana...


RE: pytanie.Ban - Alcor - 28-03-2010 10:14

Nie spokojnie, dostaniesz tylko bana nic więcej.


RE: pytanie.Ban - Chochlit - 28-03-2010 10:15

Ta jasne. Nie będziesz robił. To po co się pytasz? Żal mi takich ludzi, oszustów. Wystarczy chwilkę posiedzieć na gg, jakimś czacie, forum i już masz z-lista. Ja go zrobiłem w nie całą godzinę. W ten sam dzień co założyłem konto.


RE: pytanie.Ban - maly - 28-03-2010 10:22

no wlasnie nie mam zamiaru tego robic poprostu to jest tylko pytanie ;/. a mi zal ciebie nie wcinaj sie ziomek jak nie chcesz pomoc tylko kogos zjechac ;/ ok dzieki wielkie calej reszcie za pomoc Smile


[Rozwiązane][Rozwiązane]pytanie.Ban - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.