Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
poker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: poker (/Temat-poker-40049)



poker - Rasacz - 15-07-2011 17:30

Witajcie.Nie ukrywam że założyłem konto na tym forum specjalnie żeby to napisać.Jest taka sprawa : jest strona na której można dostać 50$ na gre w pokera.Wiem,wiem - nie ma nic za darmo.Sprawa wygląda tak: Ty dostajesz 50$ i grasz,poker room który Ci je dał dostaje podatek od każdej rozegranej ręki (rake) a serwis dający kase procent od tego podatku.Proste?Bardzo.
Licze że mój post nie zostanie uznany za spam bo chce tylko pomóć (i przy okazji zarobić 10$ za polecenie).Chętnie odpowiem na wszystkie pytania tu albo na gg : 9261310.
Teraz wymagania: żeby dostać kase trzeba zdać quiz z wiedzy o pokerze.Ta strona to też strona do nauki więc najpierw należy przeczytać artykuły (żeby mieć jakąś wiedze i nie przerżnąć kasy).Mogą też do Was dzwonić albo chcieć skan dowodu osobistego - to po to żeby nie wyłudzać bonusu po kilka razy.Wystarczy dowód mamy albo taty.W serwisie są dostępne różne artykuły i filmy szkoleniowe więc szybko nauczycie się grać.
Kasy nie można oczywiście od razu wypłacić.Trzeba ugrać x pkt co zajmie kilka dni.Z ciekawostek dodam że kapitał startowy (50$) na tej stronie otrzymał już ponad MILION osób na całym świecie a to chyba o czymś świadczy.
Link do strony: (refy chyba nie są zabronione?) http://tnij.com/poker157
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
pozdr


poker - Hybrid1990 - 05-07-2017 10:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.