Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne][Sprzedam] Archos Arnova 10 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Nieaktualne][Sprzedam] Archos Arnova 10 (/Temat-Nieaktualne-Sprzedam-Archos-Arnova-10-40043)



[Nieaktualne][Sprzedam] Archos Arnova 10 - mariio - 15-07-2011 15:56

Witam mam dziś na sprzedaż nowy tablet firmy Archos Arnova 10. Tablet jest nowy, został włączony w celu sprawdzenia i zrobienia zdjęcia.

Tablet posiada wbudowaną pamięć o pojemności 4GB oraz dotykowy ekran o przekątnej 10" o wysokiej rozdzielczości 1024 X 600 pikseli, który pozwala przeglądać strony internetowe jak na komputerze PC lub oglądać filmy HD. Istnieje możliwość rozbudowy pamięci dzięki portowi micro SDHC. Możemy również podłączyć pendrive’a dzięki portowi USB. Tablet posiada wbudowaną kamerę VGA, która pozwala na wideo konferencje lub robienie zdjęć Big Grin Wi-fi w standardzie b/g. Tablet posiada także wbudowane głośniki. A wszystko to mieści się w tablecie o grubości 13.5mm, waży 570 gram, który jest pod kontrolą Androida 2.1 Eclair.

W zestawie znajduje się tablet, ładowarka, kabel USB, instrukcja
http://allegro.pl/archos-arnova-10-i1748571168.html


RE: [Sprzedam] Archos Arnova 10 - mariio - 01-08-2011 19:48

odświeżam, teraz nowa atrakcyjna cena 499 zł !! nie przegap tego !! Tongue


RE: [Sprzedam] Archos Arnova 10 - Scoobyx - 03-08-2011 12:32

Sprzedany ...


RE: [Sprzedam] Archos Arnova 10 - mariio - 03-08-2011 19:27

tak właśnie miałem pisać ale mnie wyprzedziłeś Big Grin
Do zamknięcia Tongue