Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock - Czwartek - Gra - Relacja - Nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Thisbox.pl (/Forum-Thisbox-pl-103)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-104)
+----- Wątek: Restock - Czwartek - Gra - Relacja - Nagrody (/Temat-Restock-Czwartek-Gra-Relacja-Nagrody-39982)

Strony: 1 2


Restock - Czwartek - Gra - Relacja - Nagrody - Ty27mek - 14-07-2011 13:01

-- Restock ThisBox -- Dzisiaj -- Gra --


Godzina Restocku: 15:00 zamawianie, 18:00 rywalizacja.



Uwaga! Ciekawe komentarze nagrodzę 2x7 kontem premium na THISBOX!


Na czym polega restock?
Od godziny 15:00 rozpoczyna się rezewacja nagród. Od godziny 18:00 do północy odbędzie się rywalizacja. Rezerwacji dokonuje się w dziale Nagrody poprzez kliknięcie Rezerwuję. O godzinie 18:00 w dziale nagrody klikamy Rywalizuje o nagrodę. Najprawdopodobniej rywalizacją będzie labirynt (droga, po której porusza się kursorem i nie można wyjść za nią, trzeba zbierać białe kulki klikając). Z tego co pamiętam szanse gry można dokupić za 3,66. Najlepsze wyniki wygrywają.


Poniżej przedstawione zostały nagrody, wraz z ilością punktów i ilością sztuk:

[Obrazek: download.htm?id=1100]


Zapraszam do podzielenia się opinią na temat dzisiejszego restocku i nagród, które będzie można zdobyć.
Wygrałeś nagrodę? Również się pochwal!
Masz zastrzeżenia, pomysły? Przedstaw je!



Relacja:


14:00 - Godzinę przed restockiem rozpoczynamy relację
______
14:57 - Najprawdopodobniej za 3 minuty zacznie się rezerwacja nagród i będzie trwała do 18:00. Czy jakaś nagroda "niespodzianka" zostanie dodana? Przypomnijmy, że wczoraj została dodana wypłata pieniężna 10 zł PayPal. Dodatkowo kilka minut temu zostały dodane zasady rywalizacji - mogą one nie być dokładnie, ponieważ rywalizacja była dawno, a zasady mogą lekko się zmienić.
______
15:07 - Godzina 15:00 minęła. Pewnie Admin ThisBoxa mnie zjedzie, ale muszę to napisać. Kompletny brak organizacji. Nagród jeszcze zamówić nie można. Mam tylko nadzieję, że w przeciągu kilku minut to się zmieni.
______
15:42 - Ponad pół godziny minęło, a zamawiać nagród jeszcze nie możemy. Oxyden twierdzi, że są jakieś komplikacje, ja twierdzę, że takie coś powinno zostać wcześniej przetestowane, jak widać 2-osobowa ekipa potrzebowałaby 3 członka, najlepiej programistę Smile
______
16:12 - Od 16:00 można rezerwować nagrody, ale większość otrzymuje wiadomość, że za mało razy logowali się w ostatnim czasie aby otrzymać dostęp do restocku. Na blogu nic nie pisało. Wszyscy są oburzeni - http://screenshooter.net/7313203/krptogx ThisBox zaliczył kolejny Fail. Na dodatek nie wszystkie nagrody były wyświetlone od początku! 5 minut po otwarciu działu został dodany Pendrive, jednak jest to "po czasie", ponieważ kilka osób zarezerwowało coś innego.
______


RE: Restock - Czwartek - Gra - Relacja - Nagrody - zon - 14-07-2011 13:44

na czym polega to zamawianie bo nie kminie?Tongue


RE: Restock - Czwartek - Gra - Relacja - Nagrody - Avaso - 14-07-2011 14:00

rezerwowac jeszcze nie mozna xd

nie wiem co rezerwowac ;d


RE: Restock - Czwartek - Gra - Relacja - Nagrody - Zythus - 14-07-2011 14:04

Ja kitram klawiaturkę Smile . Niech dają w końcu rezerwację i jedziemyyy z koksem.


RE: Restock - Czwartek - Gra - Relacja - Nagrody - Driver - 14-07-2011 14:04

Ja myślę ,że mogą coś dodać , i że dużo osób po dzisiejszym dniu będą zadowolone


RE: Restock - Czwartek - Gra - Relacja - Nagrody - DDK - 14-07-2011 14:36

Ja Frugo !


RE: Restock - Czwartek - Gra - Relacja - Nagrody - Dominator - 14-07-2011 14:43

znowu zapomnialem ;/


RE: Restock - Czwartek - Gra - Relacja - Nagrody - Ty27mek - 14-07-2011 14:47

(14-07-2011 14:43)Dominator napisał(a):  znowu zapomnialem ;/

O czym zapomniałeś, o restocku? Lol czy o lekach? Jerk


RE: Restock - Czwartek - Gra - Relacja - Nagrody - zon - 14-07-2011 15:05

jest i rezerwacja Wink


RE: Restock - Czwartek - Gra - Relacja - Nagrody - KrisBarca_92 - 14-07-2011 15:15

cos zarezerwowalem i co teraz ?