Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oglądanie filmów z PLAY na Mac Os X - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Oglądanie filmów z PLAY na Mac Os X (/Temat-Ogladanie-filmow-z-PLAY-na-Mac-Os-X-3996)



Oglądanie filmów z PLAY na Mac Os X - Tomek - 27-03-2010 23:29

Wiem że mało jest użytkowników Mac-ów ale napiszę. Aby oglądać filmiki należy (Mac Os X Snow Leopard):
1. Wchodzimy w Preferencje systemowe => Sieć.
2. Wybieramy swój tryb połączenia (AirPort, Ethernet, FireWire itp.) i po prawej na dole klikamy Zaawansowane.
3. Na górze wciskamy DNS (trzeci przycisk od lewej jakby ktoś nie wiedział które to)
4. Pod oknem Serwery DNS klimay "+", wpisujemy 208.67.222.222 i zatwierdzamy enterem.
5. Po prawej na dole wciskamy OK i zamykamy wszystkie okna jakie są włączone
6. Na pytanie "Czy chcesz zastosować zmiany przed zamknięciem panelu preferencji Sieć?" odpowiadamy Zastosuj.
7. Wchodzimy na lockerz.com
8. Logujemy się swoim e-mailem i hasłem (to takie słowo które powinieneś znać tylko Ty)
9. Na górze klikamy POMARAŃCZOWĄ (to taki kolor jak mają pomarańcze) ikonkę PLAY.
10. Wybieramy film obok którego nie ma zielonego znaczka $
11. Wyłączamy dźwięk i czekamy do końca filmu
12. Wpisujemy kod z obrazka i dostajemy PTZ

Poradnik jest napisany w stylu dla Dzieci Neo. Jeśli pomogłem daj PLUSIKA


RE: Oglądanie filmów z PLAY na Mac Os X - Dores - 29-03-2010 17:27

A wiesz ze za te Dzieci neo nie masz plusika =/ ?


RE: Oglądanie filmów z PLAY na Mac Os X - Tomek - 30-03-2010 13:28

(29-03-2010 17:27)Dores napisał(a):  A wiesz ze za te Dzieci neo nie masz plusika =/ ?

niby czemu??


RE: Oglądanie filmów z PLAY na Mac Os X - aqua-chan - 30-03-2010 14:33

Bo to jest niekulturalne.