Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W końcu - I Restock - jakie nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Thisbox.pl (/Forum-Thisbox-pl-103)
+----- Dział: News (/Forum-News-105)
+----- Wątek: W końcu - I Restock - jakie nagrody (/Temat-W-koncu-I-Restock-jakie-nagrody-39900)

Strony: 1 2


RE: W końcu - I Restock - jakie nagrody - Coristo - 12-07-2011 21:29

(12-07-2011 21:19)Krissu napisał(a):  Zrobię teraz krótkie porównanie do Urwijnagrody.
Narzekaliście, że gówno i tyle. A na Thisboxie nie ma nic, totalnie nic, tylko 100gadżetów. Czy chcecie, by takie coś było na UN, jeżeli Was to zadowoli to po problemie. Tylko, czy Wy chcecie się jarać smyczkami czy lepszymi nagrodami? To tak odbiegając od tematu, dla krytyków UN.

Odnośnie Thisboxa, dla mnie to żadna rewelacja, po prostu chcą się na początek wyreklamować, więc dają gadżety. Jeżeli o mnie chodzi - spodziewałem się lepszych nagród. Takie łoooo.

Kochany Krissu.ThisBox przeszedł reaktywacje więc nie porównuj go do serwisu który stoi już w ... czasu.A co do pieprzenia ze UN nie ma kasy na nagrody to jest na pewno nie prawda ponieważ ludzie kupują premki, próby itp i portal dostaje za to pieniądze.


RE: W końcu - I Restock - jakie nagrody - Krissu - 12-07-2011 21:32

Fakt faktem, możliwe, ale to aż tak dobrze nie wygląda od strony materialnej. Smile


RE: W końcu - I Restock - jakie nagrody - paskur - 12-07-2011 21:32

hahahha jak zobaczyłem frugo to padłem ! biore !


RE: W końcu - I Restock - jakie nagrody - Wojtas100 - 12-07-2011 21:36

(12-07-2011 21:19)Krissu napisał(a):  Zrobię teraz krótkie porównanie do Urwijnagrody.
Narzekaliście, że gówno i tyle. A na Thisboxie nie ma nic, totalnie nic, tylko 100gadżetów. Czy chcecie, by takie coś było na UN, jeżeli Was to zadowoli to po problemie. Tylko, czy Wy chcecie się jarać smyczkami czy lepszymi nagrodami? To tak odbiegając od tematu, dla krytyków UN.

Odnośnie Thisboxa, dla mnie to żadna rewelacja, po prostu chcą się na początek wyreklamować, więc dają gadżety. Jeżeli o mnie chodzi - spodziewałem się lepszych nagród. Takie łoooo.

Spoko tylko nowa administracja jest dopiero od 29dni ,a już organizuje restock. Czy na urwijnagrody był restock z taką ilością nagród już po 29 dniach?


RE: W końcu - I Restock - jakie nagrody - Krissu - 12-07-2011 21:39

(12-07-2011 21:36)Wojtas100 napisał(a):  
(12-07-2011 21:19)Krissu napisał(a):  Zrobię teraz krótkie porównanie do Urwijnagrody.
Narzekaliście, że gówno i tyle. A na Thisboxie nie ma nic, totalnie nic, tylko 100gadżetów. Czy chcecie, by takie coś było na UN, jeżeli Was to zadowoli to po problemie. Tylko, czy Wy chcecie się jarać smyczkami czy lepszymi nagrodami? To tak odbiegając od tematu, dla krytyków UN.

Odnośnie Thisboxa, dla mnie to żadna rewelacja, po prostu chcą się na początek wyreklamować, więc dają gadżety. Jeżeli o mnie chodzi - spodziewałem się lepszych nagród. Takie łoooo.

Spoko tylko nowa administracja jest dopiero od 29dni ,a już organizuje restock. Czy na urwijnagrody był restock z taką ilością nagród już po 29 dniach?

Tu Cie zaskocze- tak. Smile
Oni mięli już markę - wystarczyło tylko to podtrzymać, a tak jak wiele serwisów teraz zaczyna - działają od 0.


RE: W końcu - I Restock - jakie nagrody - Coristo - 12-07-2011 22:29

(12-07-2011 21:39)Krissu napisał(a):  
(12-07-2011 21:36)Wojtas100 napisał(a):  
(12-07-2011 21:19)Krissu napisał(a):  Zrobię teraz krótkie porównanie do Urwijnagrody.
Narzekaliście, że gówno i tyle. A na Thisboxie nie ma nic, totalnie nic, tylko 100gadżetów. Czy chcecie, by takie coś było na UN, jeżeli Was to zadowoli to po problemie. Tylko, czy Wy chcecie się jarać smyczkami czy lepszymi nagrodami? To tak odbiegając od tematu, dla krytyków UN.

Odnośnie Thisboxa, dla mnie to żadna rewelacja, po prostu chcą się na początek wyreklamować, więc dają gadżety. Jeżeli o mnie chodzi - spodziewałem się lepszych nagród. Takie łoooo.

Spoko tylko nowa administracja jest dopiero od 29dni ,a już organizuje restock. Czy na urwijnagrody był restock z taką ilością nagród już po 29 dniach?

Tu Cie zaskocze- tak. Smile
Oni mięli już markę - wystarczyło tylko to podtrzymać, a tak jak wiele serwisów teraz zaczyna - działają od 0.
Marka to nie wszystko.Trzeba mieć kasę...


RE: W końcu - I Restock - jakie nagrody - artekn - 13-07-2011 08:30

Moim zdaniem nagrody są słabe, ale że to dopiero reaktywacja serwisu to przetrzymam jakoś. Big Grin


RE: W końcu - I Restock - jakie nagrody - bider - 13-07-2011 11:15

Krissu, dosyć że za darmo (pomijając konta premium) jest za darmo to jeszcze narzekasz... Jak nie podobają ci się nagrody, to nie bierz proste Smile

A co do Restocku to nagrody niezbyt cenne ale zawsze coś Smile