Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uti.Pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Uti.Pl (/Temat-Uti-Pl-39876)



Uti.Pl - L3oN - 12-07-2011 09:04

Swoje pieniądze możesz przeznaczyć na zakup usług uti.pl lub przelać na konto bankowe!

Za promowanie usług otrzymujesz:
5 zł – za każdego Poleconego
15 zł – w momencie, gdy Twój Polecony dokona pierwszego zakupu
15% wartości wszystkich zamówień, które dokonają Twoi Poleceni przez 3 lata od rejestracji

Jako osoba budująca własną sieć sprzedawców i korzystająca z drugiego poziomu zarobków otrzymujesz:
10% od prowizji partnerskiej Twoich Poleconych
5 zł – w momencie, gdy użytkownik pozyskany przez Twojego Poleconego dokona pierwszego zakupu

Za aktywne uczestnictwo w PP (oprócz wysokich zarobków) dostajesz nagrody!

Co miesiąc wśród Partnerów, dzięki którym w danym okresie zarejestrował się przynajmniej jeden użytkownik (lub ich zarejestrowany wcześniej użytkownik dokonał zakupu) losowane są: zegarek, nawigację GPS, aparat cyfrowy, rolki, mp4, bon na kosmetyki, lornetka, lot szybowcem , stepper/rower stacjonarny/wiosła, sprzęt agd, kombi war lub parowar

Co kwartał wylosowany Partner, który zarejestrował w ciągu 3 miesięcy co najmniej 5 nowych użytkowników (lub zarejestrowani poprzednio użytkownicy dokonają zakupu) będzie mógł wybrać jedną z nagród: Nintendo Wii, rower, iPhone, Harley Davidson na weekend, teleskop, kamera cyfrowa, iPad II, bon na wybrane szkolenie , weekend w spa dla dwojga, serwis obiadowo-kawowy

Raz w roku jeden z Partnerów, dzięki któremu w ciągu 12 miesięcy zarejestrowało się co najmniej 20 nowych użytkowników (lub zarejestrowani wcześniej użytkownicy dokonali 20 zakupów na uti.pl) będzie mógł wybrać dla siebie jedną nagród: loty akrobatyczne dla dwojga, telewizor 50cali/kino domowe, wycieczka egzotyczna dla dwojga, bon na meble, bon na wyposa¬żenie kuchni — lodówka, piekarnik, zmywarka, lustrzanka cyfrowa + obiektywy, MacBook, skuter, czesne na studia/studia podyplomowe/kurs lub zestaw narciarski


Czysty: http://www.uti.pl


RE: Uti.Pl - masterex2 - 20-07-2011 18:58

Wypłacalni są? Mam rozumieć, że jak zarejestruje się z twojego reflinka otrzymasz 5 zł?


RE: Uti.Pl - blazej411 - 25-08-2011 15:24

Witam
Wygrałem Nawigacje GPS Goclever 5040 PL z Pełną Mapą Polski
Zarejestrowałem się na uti w programie partnerskim i po tygodniu wygrałem tą nawigacje Wink
ZAPRASZAM
http://www.uti.pl/?5Vokgo19
[Obrazek: 2pqqj2b.jpg]
[Obrazek: 33u7pqr.jpg]
[Obrazek: 16m2avp.png]