Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Simple Invitation - Locerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Simple Invitation - Locerz.com (/Temat-Rozwiazane-Simple-Invitation-Locerz-com-3984)



[Rozwiązane]Simple Invitation - Locerz.com - ZimnyFCB - 27-03-2010 21:01

Mam pytanie, mianowicie słyszałem, że niby można na jednym kompie (jednym ip) tworzyć max 5 kont na lockerz - że niby rodzinę zapraszasz i locerz'i nic do tego nie mają

I właśnie się pytam czy to jest możliwe, ponieważ tak to można na 4 komputerach (4 innych ip) zrobić Z-list - bym sobie inaczej PTZ spróbował zarobić - o wiele szybciej Big Grin


RE: Invite - Locerz.com - Gumowy - 27-03-2010 21:02

To prawda, że można zrobic do 5 kont. Ja mam 3 konta i narazie nic mi nie zrobili. Kubek dostałem.


RE: Invite - Locerz.com - Kilol - 27-03-2010 21:05

To nie prawda.Big Grin 5 kont, to taka ilość, że mają się o co przywalić i dlatego pisze się, że można
mieć do 5 kont na jednym IP.
W regulaminie pisze, że na każdego członka rodziny przypada jedno konto.


RE: Simple Invitation - Locerz.com - sznikers99 - 27-03-2010 21:13

omg czyli moge dorobic sobie jeszcze 4 konta na moim ip?


RE: Simple Invitation - Locerz.com - pitfromhell - 27-03-2010 23:09

Tak :-)


RE: Simple Invitation - Locerz.com - ZimnyFCB - 27-03-2010 23:14

(27-03-2010 23:09)pitfromhell napisał(a):  Tak :-)
Czyli co, to jest legalne?


RE: Simple Invitation - Locerz.com - Kilol - 28-03-2010 00:16

Trzeba rozróżnić fake konta od zwykłych kont.Tongue Fake, to takie, które zakładasz na byle jakie
dane i są nieaktywne.
Pewne jest, że możesz mieć kilka kont na jednym adresie IP. Sam regulamin to mówi.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Simple Invitation - Locerz.com - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.