Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie do wyjadaczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie do wyjadaczy (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-do-wyjadaczy-3980)



[Rozwiązane]Pytanie do wyjadaczy - gorasta - 27-03-2010 20:31

Mam pytanie do osób które siedzą w tej branży juz rochę dlurzejCool
Czy są jakies typowe oznaki restocku ????
Czekam na odp :pace:

NP<czy oznaką nie będzie wylączenie funkcji PLAY|>>


RE: Pytanie do wyjadaczy - Kilol - 27-03-2010 20:34

Kiedy odświeżysz "ptzplace", stronka ci lekko zamuli i będzie się nazywała się "Lokcerz TM".


RE: Pytanie do wyjadaczy - Vesperus - 27-03-2010 20:40

a przecież w lutym wyłączyli PLAY więc teraz też powinni a jeśli nie wyłączają to oznaka że dzisiaj restock się nie odbędzie tak ???


RE: Pytanie do wyjadaczy - DJAd1 - 27-03-2010 21:37

Niekoniecznie wtedy wyłączyli PLAY aby serwery nie były tak przeciążane Wink


RE: Pytanie do wyjadaczy - szczepan - 28-03-2010 12:47

(27-03-2010 20:34)Kilol napisał(a):  Kiedy odświeżysz "ptzplace", stronka ci lekko zamuli i będzie się nazywała się "Lokcerz TM".

Czyli zamiast tego napisu u góry "Welcome to PTZ Place!" będzie "Lockerz TM" ??

Jakoś nie zauważyłem tego na poprzednich restockach ale może po prostu nie zwracałem na to uwagi.


RE: Pytanie do wyjadaczy - mariush666 - 28-03-2010 13:39

Z tego co zauważyłem to na hallway'u info są podawane o równych godzinach lub w polowkach np. o 20:00 albo o 18:30, wiec nie trzeba siedziec caly czas tylko odswiezac co pol godziny, a poza tym raczej powinny byc zasady restocku zaraz przed nim.


RE: Pytanie do wyjadaczy - mati852a - 28-03-2010 13:40

Teraz wyłączanie play nie będzie konieczne skoro nie będzie USA. Gdy się restock zacznie pojawi się wiadomość na hallwayu.
zasady restocku były podanie już kilka dni temu to teraz chyba już nie będą podawać


RE: Pytanie do wyjadaczy - mariush666 - 28-03-2010 14:08

Może podadzą tak dla przypomnienia??
To dla nas lepiej, bo bedziemy wiedziec ze restock tuż tuż.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Pytanie do wyjadaczy - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.