Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nclick.pl - doładowanie 25zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wygrane Nagrody (/Forum-Wygrane-Nagrody-150)
+--- Wątek: Nclick.pl - doładowanie 25zł (/Temat-Nclick-pl-doladowanie-25zl-39661)

Strony: 1 2 3


RE: Nclick.pl - doładowanie 25zł - Por2010 - 14-07-2011 12:52

zarejestrowany z twojego refa Wink


RE: Nclick.pl - doładowanie 25zł - Wiktor_Wektor - 14-07-2011 15:11

(14-07-2011 07:33)marcel_kk napisał(a):  
(14-07-2011 05:10)Wiktor_Wektor napisał(a):  Hahaha przecież wiadomo że w jedną reklamę można klikać jeden raz. Trzeba też trochę myśleć i czytać żeby coś zarobić.

A poza tym jak rozsyłałeś spam to się nie dziw że dostałeś bana:
http://forum.nclick.pl/viewtopic.php?t=62
Za pierwszym razem, nie zaprzeczam, trzeba sobie
jakos w tej dzungli radzić, zdobywanie poleconych nie jest rzeczą łatwą i wszyscy to rozumieja.
Chodzi o 2 konto, z 2 kompa innego IP.
Jakbys uwaznie doczytał mojego posta, a nie nagle doznał erekcji,
to byś przeczytał że o czym innym pisze.

Widzisz... trzeba było grać fair, jakby nie patrzeć nie można mieć dwóch kont, czyli złamałeś regulamin. Skrypt mają jakiś profesjonalny bo wszystko idzie do logów (admin często o tym wspomina), więc nie da rady oszukać.
A co do zdobywania poleconych - współczuję Ci że nikt Cię nie lubi i nie masz przyjaciół. Ja wysłałem reflinka do listy gg, nk, fb itd i to mi wystarcza żeby mieć nagrodę przy każdym uzupełnieniu.

A poza tym nic nie tłumaczy spamuTongue


(14-07-2011 12:52)Por2010 napisał(a):  zarejestrowany z twojego refa Wink
Thx, masz punkt reputacji ode mnieSmile


RE: Nclick.pl - doładowanie 25zł - marcel_kk - 14-07-2011 15:22

Kolo, widze że ty masz problemy z zrozumieniem treści pisanej.
Drugie konto było córki login: Julia78, założone z innego kompa, inne IP i nie pouczaj,sprawdź, bo widze ze ostro lizesz rowa adminom na tym ich forum.
Przeczytaj co wczesniej napisałem to moze wkońcu zrozumiesz czego sprawa dotyczy, a nie wyciagasz zbanowanie za reklame i sie cieszysz jak arab przed kursem pilotażu.


RE: Nclick.pl - doładowanie 25zł - Paula1992 - 14-07-2011 15:37

ja również byłam kiedyś a nclick

za 1 razem przy zamiawianiu nagrody wszystko było ok, później okazało się, że nie dostałam jej, bo nie wpisalam nr konta choć nigdzie nie pisało że jest to wymagane - punkty zabrali

za 2 razem zamówiłam nagrodę z 1,5 miesiąca temu i do tej pory ani nie zabrali pkt ani nie dostałam doładowania...


RE: Nclick.pl - doładowanie 25zł - Wiktor_Wektor - 14-07-2011 16:31

(14-07-2011 15:22)marcel_kk napisał(a):  Kolo, widze że ty masz problemy z zrozumieniem treści pisanej.
Drugie konto było córki login: Julia78, założone z innego kompa, inne IP i nie pouczaj,sprawdź, bo widze ze ostro lizesz rowa adminom na tym ich forum.
Przeczytaj co wczesniej napisałem to moze wkońcu zrozumiesz czego sprawa dotyczy, a nie wyciagasz zbanowanie za reklame i sie cieszysz jak arab przed kursem pilotażu.

To gratulacje pomysłowości - oszukiwać na swoim koncie i jeszcze poleconego. Na pewno by na to nie wpadliTongue
(14-07-2011 15:37)Paula1992 napisał(a):  ja również byłam kiedyś a nclick

za 1 razem przy zamiawianiu nagrody wszystko było ok, później okazało się, że nie dostałam jej, bo nie wpisalam nr konta choć nigdzie nie pisało że jest to wymagane - punkty zabrali

za 2 razem zamówiłam nagrodę z 1,5 miesiąca temu i do tej pory ani nie zabrali pkt ani nie dostałam doładowania...

za 1 razem trzeba bylo przeczytać to:
Cytat:4.2 Użytkownik ma prawo do odbioru nagród wyłącznie pod warunkiem przestrzegania Regulaminu oraz podania pełnych i prawdziwych danych osobowych;

a za drugim to:
http://nclick.pl/forum/viewtopic.php?t=57


RE: Nclick.pl - doładowanie 25zł - Paula1992 - 14-07-2011 16:44

Wybacz, ale nie rozumiem co ma moje konto bankowe do danych osobowych, nie widze wiekszego sensu, aby rozpowszechniac je w Internecie


RE: Nclick.pl - doładowanie 25zł - marcel_kk - 14-07-2011 16:46

Mam tylko nadzieje że wiecej bedzie tu postów
oszukanych osób przez Nclika, szczególnie tych co wyzerowali im konta
za nie wpisanie numeru konta bankowego, a niby osoby niepełnoletnie,
mające zgode opiekunów co miały tam wpisywać?
Zostawiali puste pola, a serwis skrzetnie to wykorzystywał
informując że złamali regulamin nie uzupełniając danych.
Niezły chwyt, załatwili tak kilkadziesiąt osób.


RE: Nclick.pl - doładowanie 25zł - Wiktor_Wektor - 14-07-2011 17:19

Wystarczy napisać "nie mam konta w banku" tak jak jaBig Grin


RE: Nclick.pl - doładowanie 25zł - Romanex - 14-07-2011 17:30

Ja polecam, Wiktor GratySmile


RE: Nclick.pl - doładowanie 25zł - marcel_kk - 14-07-2011 19:54

(14-07-2011 17:30)Romanex napisał(a):  Ja polecam, Wiktor GratySmile

Romanex, Ty przecież należysz do historii Nclika, byłeś
pierwszym, którego ztamtąd zbanowano, publicznie
upokorzono, nasmiewając się potem na forum
"że trolowałeś" za to dostałeś kopa.
Pozwolono Ci powrócić i odkupic winy za 20 tyś. pkt
aby sie Tobą wysługiwać, bo pamietam Twojego
posta co na mnie tam nasmarowałeś.
Popuscili Ci łańcucha skoro aż zawędrowałeś na
zarabiam.com?
Twoje wypowiedzi sa nic nie warte bo są nasycone
strachem, abys ponownie nie zarobił kopniaka z nclika