Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spisek ? Scam ? Lockerz olało Nas? =/ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Spisek ? Scam ? Lockerz olało Nas? =/ (/Temat-Spisek-Scam-Lockerz-olalo-Nas-396)

Strony: 1 2 3


Spisek ? Scam ? Lockerz olało Nas? =/ - Admin - 16-12-2009 09:12

do tej pory nie otrzymałem żadnego maila jednak przegladam systematycznie facebooka ogromna ilość osob dostała takiego maila :

[Obrazek: inzx2g.jpg]



zamiast nagród chcą dać bon na 50 funtów na amazon.com ...
ciekawe gdzie kupie ipoda za tyle...

jest też baaaardzo wiele userów którzych konta zostały zbanowane mimo iż twierdzą że nie używali żadnych hacków i maja 100% legal wszystko...

ja wciąż czekam na wiadomość :|





next sprawa, jeśli twoja nagroda zostanie wysłana powinneś otrzymać :

1)
Dear Lockerz Member:

As you may know, we promised to send a "second confirmation" to ALL members who redeemed a prize during our November PTZ Place redemption.
You should have received a shipping confirmation by now, and you may have even received your actual prize by now.If you have not received your prize yet, you will receive it shortly.
Just so there is no confusion, please consider this email as your "second confirmation."
Thanks for redeeming at Lockerz.
Happy holidays!
- The Lockerz Crew


jeśli takiego, to masz usuniete ptz :
2)
Dear Lockerz Member,

We regret to inform you that your most recent prize redemption has been cancelled due to substantial activity in your account that violates our terms and conditions. Such activity could include not accurately acknowledging the extent of cheating during our Amnesty week, redeeming a prize when you had not achieved Z-List status, sending invitations to false email addresses, or other activities prohibited by Lockerz.
Please be advised that we are not only canceling your order, we are also setting all of your account PTZ to zero, as we do not tolerate cheating. Since we do believe in second chances, we will not disable your account and you are welcome to continue to earn legitimate PTZ in that account. Please consider this a warning that if we find any other suspicious activity in your account we will disable it immediately.
Please note that the cancellation of your prize and PTZ are not negotiable. This decision is final.
- The Lockerz Crew


RE: Spisek ? Scam ? Lockerz olało Nas? =/ - Razer - 16-12-2009 10:14

No ja mam bona!!! Ciekawe, jak to się zwraca 1000zł = iPod Touch 32GB, na 50$$.... :/

Wszytsko się pieprzy... Ale dla mnie ogromny plus, że nie zostałem zbanowany... Z-LISTER'ów duzo poszlo w piz#$%.....


RE: Spisek ? Scam ? Lockerz olało Nas? =/ - Admin - 16-12-2009 10:15

a z tych 50$ jeszcze 1/3 wydasz na wysyłke+vat ... xX


RE: Spisek ? Scam ? Lockerz olało Nas? =/ - KiMaHri - 16-12-2009 10:17

troche lipa czyli nikt niedostanie swej nagrody z restocka dla z-list?


RE: Spisek ? Scam ? Lockerz olało Nas? =/ - Admin - 16-12-2009 10:19

1 na 1000 dostanie .... pendriva Tongue

a tak powaznie to zdarzają się wyjątki, jednak na facebooku nei znalazlem jeszcze nikogo z ps3 lub psp z ostatniego restocku...


RE: Spisek ? Scam ? Lockerz olało Nas? =/ - Razer - 16-12-2009 10:28

Jest chyba kilka potwierdzeń.... Może na FB z 5 jest.

W chuja polecieli, i tyle... A w dodatku banują nieczitujących....


RE: Spisek ? Scam ? Lockerz olało Nas? =/ - Admin - 16-12-2009 10:39

haha najlepszy jest on:

http://talkprizes.com/lockerz_discussion/12241-interesting_tidbit.html

najpierw dostal potwierdzenie ze wygral gre a na nastepny dzien niby bana i maila ze nie dostanie WII
looooools


RE: Spisek ? Scam ? Lockerz olało Nas? =/ - Magnus - 16-12-2009 10:52

cos to lockerz sobie w kulki leci


RE: Spisek ? Scam ? Lockerz olało Nas? =/ - Mariolars - 16-12-2009 21:03

No to ja chyba dostane nagrode


RE: Spisek ? Scam ? Lockerz olało Nas? =/ - WojaS_PL - 16-12-2009 23:41

Istna komedia i skandal, w życiu bym się po nich tego nie spodziewał :/