Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Biuletyn informacyjny z polskich serwisów z nagrodami... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Biuletyn informacyjny z polskich serwisów z nagrodami... (/Temat-Biuletyn-informacyjny-z-polskich-serwisow-z-nagrodami-39567)

Strony: 1 2


Biuletyn informacyjny z polskich serwisów z nagrodami... - Razer - 05-07-2011 21:47

Siemanko,

jako, iż powoli, ślamazarnym tempem, zbliżam się do kresu robienia wywiadów (wyobraźcie sobie - nie ma już z kim!), popytałem na SB, co można by było teraz robić.

Jedną z propozycji jest biuletyn informacyjny z polskich serwisów z nagrodami. Na czym by on polegał? Co tydzień, publikowałbym biuletyn w formie tekstowej jednocześnie z miłą grafiką dla oka. Zawierałbym tam informacje o restockach, konkursach, zapowiedziach innowacji etc.

Jak się na ten fakt zapatrujecie?

Kolejny aspekt - nie jestem na wszystkich serwisach z nagrodami (albo sprostujmy - teraz nie jestem na żadnym) potrzebowałbym stałych informatorów na temat danego serwisu. Jeśli ktoś ma ochotę zaprosiłbym chętnie do współpracy - Wy jako informatorzy dajecie mi suche fakty a ja ubieram je w słowa. Co z tego macie? Satysfakcję... I wymienienie nicku w stopce (może Banan postara się o strefe wtajemniczonych dla tych osób? Lol)

Tak czy siak, przedstawiłem Wam swoją propozycję, co z nią będzie - to już Wasza decyzja.

Pozdro,
R.


RE: Biuletyn informacyjny z polskich serwisów z nagrodami... - Dominator - 05-07-2011 21:53

Great idea !

Dobry pomysł Razer, jestem za !


RE: Biuletyn informacyjny z polskich serwisów z nagrodami... - gotopro17 - 05-07-2011 22:02

Jestem zaaaaaa! Moge porozmawiać z "grubymi rybami" ze znanych serwisów, żebyś zrobił wywiad, znasz angielski? Big Grin Bo większość to "AMERIKA" Przy okazji forum też będzie się rozwijało !


RE: Biuletyn informacyjny z polskich serwisów z nagrodami... - m4rcin93 - 05-07-2011 23:33

dobry pomysł Tongue


RE: Biuletyn informacyjny z polskich serwisów z nagrodami... - Krissu - 06-07-2011 08:43

Świetnie! Smile
Jak coś to mogę informować o UrwijNagrody.pl Wink


RE: Biuletyn informacyjny z polskich serwisów z nagrodami... - Roben - 06-07-2011 10:22

W zasadzie jest juz taki dzial "Dyskusja o innych serwisach" lub w newsach poszczegolnych serwisow.Ale mogłby sie przydac jeden ogolny dział na wszystkie serwisy.
-Dostęp do strefy wtajemniczonych moze sobie kazdy kupic za 50 FG.
-Co do wywiadów to mysle ze z Killerem byłby ciekawy.I dziwie sie ze do tej pory nie był jeszcze z nim przeprowadzony.
Także z ambrell
i haggardem mogłby byc ciekawy.
-Zawsze mozna zrobic ankiete na ktorej wszyscy mogli by zagłosowac z kim by chcieli przeczytać wywiad zarówno wśród użytkowników czy tez serwisów z nagrodami itp.


RE: Biuletyn informacyjny z polskich serwisów z nagrodami... - Razer - 06-07-2011 11:46

(06-07-2011 10:22)Roben napisał(a):  -Co do wywiadów to mysle ze z Killerem byłby ciekawy.I dziwie sie ze do tej pory nie był jeszcze z nim przeprowadzony.
Także z ambrell
i haggardem mogłby byc ciekawy.

- ambrell na forum nie widzę, haggard też nie jest do osiągnięcia dla mnie, a Killer.... odkłada wywiad już z 1.5miesiąca Wink

PS. Tu nie chodzi mi o dział, byłaby to forma "małej gazetki", którą każdy mógłby sobie wrzucić na ząb i tym samym być na bieżąco. Nie każdy ma czas na to, aby czytać oficjalne komunikatu, a tutaj miałby wszystko z mijającego tygodnia w pigułce... Co do strefy wtajemniczonych podałem przykład tego, jak Administracja może zachęcić do rozwoju forum (chodzi mi o teksty pisane, etc.).

Ah, zapomniałem o użyciu słowa "powoli", więc wywiady będą się pojawiały dalej Wink

@DOWN: Gdybym tego nie przemyślał, nie podejmowałbym decyzji o czymś takim...


RE: Biuletyn informacyjny z polskich serwisów z nagrodami... - ketrab - 06-07-2011 11:50

Pomysł bardzo fajny, tylko pytanie, jak długo takie coś będziesz w stanie udźwignąć. Z własnego doświadczenia wiem, że to nie takie proste. Teraz są wakacje, masz sporo czasu i wydaje Ci się, że spokojnie dasz radę, a kiedy przyjdzie rok szkolny nie będziesz miał z pewnością tyle czasu, na bawienie się co tydzień Smile Proponowałbym znalezienie kilku współpracowników oraz tzw. okres próbny, po którym sprawdzilibyśmy zainteresowanie itp, a następnie można by było zadecydować, czy opłaca się zawracać głowę, bo z pewnością taki biuletyn zajmuje sporo czasu i roboty Smile


RE: Biuletyn informacyjny z polskich serwisów z nagrodami... - DDK - 06-07-2011 12:51

To mój pomysł był Big Grin Jestem ZAA !


RE: Biuletyn informacyjny z polskich serwisów z nagrodami... - Underlay - 06-07-2011 13:46

Razer, jestem zainteresowany Wink
Tylko co miałbym robić?