Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Wysyłanie zaproszeń :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Wysyłanie zaproszeń :) (/Temat-Rozwiazane-Wysylanie-zaproszen-3950)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Wysyłanie zaproszeń :) - pitfromhell - 27-03-2010 11:11

Witam !Smile
Znacie może jakieś sprawdzone sposoby zbierania znajomych na lockerz.com ?Smile Sprawdzone (czyt. ludzie się rejestrują)

Ja osobiście wrzucałem zdjęcia na demotywatory.pl Tongue Przeważnie po 10-11 osób na 1 zdjęcie podawało E-maile, a rejestrowali się max 3 osoby.
Używałem również NKsender, ale to w ogóle nie działa Smile


RE: Wysyłanie zaproszeń :) - waski88 - 27-03-2010 11:28

sproboj na omegle.com


RE: Wysyłanie zaproszeń :) - pitfromhell - 27-03-2010 11:36

A właśnie, co to jest ?Big Grin


RE: Wysyłanie zaproszeń :) - sznikers99 - 27-03-2010 11:53

Więc tak kolego nie próbuj na serwisach typu omegle.com itd. bo to jest strasznie nieopłacalne, tyle ludzi to robiło że jak już słyszą lockerz to sie odłączają.
Omegle to strona na ktorej rozmawiasz z losowym nieznajomym.
Ja próbowałem różnymi sposobami najlepszy jest ten mój który sam wymyśliłem.
Otóż
1.Zakładasz maile na o2.pl o różnych nickach np. [email protected] (tylko przykład) wysyłasz na ten mail zaproszenie.
2.Wchodzisz we wiadomości odebrane, otwierasz maila, kopiujesz link z zaproszeniem. (chyba go in i to jest podkreślone)
3.Dajesz na niego prawym przyciskiem myszy i "kopiuj adres odnośnika".
4.Wklejasz koleżance czy koledze np. na gg i mówisz co ma robić jak jest mniej kumaty. A jak kumata/ty to tylko co ma wpisać.
5.Pamiętaj o ważnych sprawach typu nr. telefonu z +48 kraj polska, i mów że combination to hasło.
Ludzie mają większe zaufanie jak dajesz im linka i móiwsz im że to w pełni bezpieczne oraz że zajmie im to 1-2 minuty.
Najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób, bo nie mają jak sprawdzić kto maila otworzył. Ale jak ty link otworzysz i dasz go koleżance to juz mogą zwietrzyć podstęp wiec rób to ostrożnie.
To tyle z mojej strony jak pomogłem daj reputa!


RE: Wysyłanie zaproszeń :) - Kilol - 27-03-2010 11:54

(27-03-2010 11:36)pitfromhell napisał(a):  A właśnie, co to jest ?Big Grin

http://www.omegle.com

Wchodzisz na tą stronkę i piszesz z losową osobą z całego świata.Smile

Na forum jest też sporo poradników związanych z szybkim zdobyciem z-listera.Smile


RE: Wysyłanie zaproszeń :) - pitfromhell - 27-03-2010 12:10

Wiem, wiem, Z-Listera już mam i bana na demotach również Smile
Cytuje:
"Użytkownik otrzymał bana za: Lockerz (1276)
Ban wygasa: 2010-05-26 00:57:10 "


RE: Wysyłanie zaproszeń :) - Kilol - 27-03-2010 12:16

Mam to samo. Demota musisz usunąć po jakichś 5 min., lub nawet mniej, bo ban gwarantowany.Smile


RE: Wysyłanie zaproszeń :) - sznikers99 - 27-03-2010 12:31

a jak wam sie podoba moj sposob


RE: Wysyłanie zaproszeń :) - pitfromhell - 27-03-2010 12:37

Właśnie wiem, zapomniałem usunąć !!!! Grrrr


RE: Wysyłanie zaproszeń :) - szulakaluble - 27-03-2010 12:44

Robiłem podobnie tylko zakładalem maile i dawałem znajomym dostep do nich a oni sie rejestrowali ale ale i tak wiec osob zdobyłem na omegle:> juz 2 z-listery. Trzeba umiec gadac z nimi:>
Po 1 nie przedstawiaj sie jako dziewczyna z niemiec jak ktos tu na forum zrobił:> Takich zdjec nikt nie chce ogladac:> Najlepiej jako dziewczyna z polski:>
Jesli po 2 stronie jest ktos z UK to od razu mozesz sie rozłaczyc bo oni nas nie lubia. No staraj sie gadac tylko z facetami, choc i ja 2 laski namowiłem;> Oczywiscie ja udawałem tez laske:>