Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy legalne?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Czy legalne?? (/Temat-Czy-legalne-39499)



Czy legalne?? - Kuboss6 - 05-07-2011 13:03

Mam pytanie czy takie zarabianie przez neta jest legalne??


RE: Czy legalne?? - Scoobyx - 05-07-2011 13:27

Zależy w jakim sensie pytasz. Czy chodzi ci o upload czy o buxy, a może o lockerz?


RE: Czy legalne?? - Kuboss6 - 05-07-2011 13:34

o klikanie w bannery
i upload


RE: Czy legalne?? - Kuboss6 - 05-07-2011 16:20

undefined
wydaje mi się że to jest legalne jak trzba sie rozliczać z US
wiec mam jeszcze 1 pytanie
A jak tak zarabiam ok 100zł na miesiąc to tez musze się rozliczać
bo przeciez to to samo jakbym roznosił ulotki co miesiąc (dostaje 100zł) a z tego sie nie rozliczam


RE: Czy legalne?? - Dominator - 05-07-2011 16:24

Tak się może skończyć zarabianie w sieci http://www.naloty.pl/


RE: Czy legalne?? - Bolt - 05-07-2011 16:24

Rozliczasz się, jeśli chodzi o upload to samo w sobie nie jest legalne bo to piractwo. Jakby piractwo było legalne to nikt by nie kupował w empiku Smile Jeśli nie przekroczysz progu 3000zł bodajże to dostajesz zwrot podatku, jeśli źle mówię to proszę mnie poprawić



@domi: może, ale nie musi. Zajmowałem się kiedyś uploadem na fora GSM, wtedy niezwykle popularne było odsiebie.com, pliki można było trzymać jak długo się chciało, więc mnóstwo osób korzystało. Była wielka afera, straszyli że szukają uploaderów, z tego co wiem nikogo nie złapali


RE: Czy legalne?? - Kuboss6 - 05-07-2011 16:31

dobrze bo szczerze mowiąc nie korzystam z uploadu ale nawet jak wrzucasz swoje pliki??
a jak zarobie 100zł za klikanie w te reklamy to musze sie rozliczyć przeciez za roznoszenie ulotek nie musze a kwota jest taka sama
ponawiam pytanie