Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
+[EKIPA ZC] Wywiad *DDK* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+---- Dział: Wywiady (/Forum-Wywiady-133)
+---- Wątek: +[EKIPA ZC] Wywiad *DDK* (/Temat-EKIPA-ZC-Wywiad-DDK-39383)

Strony: 1 2


+[EKIPA ZC] Wywiad *DDK* - Razer - 02-07-2011 20:45

W tym wywiadzie chciałbym powitać nową twarz w ekipie LFE - DDK. Każdy go chyba zna, lubi, nie cierpi, kocha i nienawidzi. Dowiecie się o nim czegoś więcej czytając poniższe wypociny Wink


[Obrazek: tumblr_ll5rcpFhAS1qc6tqdo1_500.jpg]

Razer: Witaj Wink

DDK: Witaj Big Grin

R: Jesteś świeżo upieczonym tutorem - jak sądzisz, czemu Admin zaufał właśnie Tobie?

DDK: No jestem świeżo upieczony. Czemu zaufał właśnie mi? Może dlatego, że trochę poprawiłem swoje zachowanie na forum oraz zwiększyłem aktywność na forum (między innymi dział z odpowiedziami ThisBox). Samo wybranie mnie na tutora było dużą niespodzianką bo szczerze już myślałem, że tej rangi nigdy nie dostane : )

R: W powyższej odpowiedzi wynika, że spodziewałeś się tej chwili, ale Ona ciągle była tylko w sferze marzeń... Co chcesz zmienić na forum będąc w ekipie?

DDK: W prawdzie zmienić na forum raczej nic, ponieważ jest ono według mnie niemal idealne. Będąc tutorem chciałbym rozświetlić laikom tajniki zarabiania przez internet i jak najwięcej pomagać userom. Liczę na całą masę pytań Big Grin

R: Standardowe pytanie - jak trafiłeś na Nasze forum?

DDK: I tutaj będzie inna odpowiedź niż u innych. O forum dowiedziałem się z 'konkurencji' znanej jako "Ajlok". Byłem na tamtym forum w ekipie, ale po dłuższym czasie zrezygnowałem z pracowania z ludźmi o średniej wieku 15 lat. Wtedy szukałem czegoś o podobnej tematyce, na SB rzucił ktoś link do Was. Tak się zaczęła przygoda tutaj Smile

R: Jak wyglądały Twoje początki na lockerz?

DDK: Tutaj znowu ciekawa historia. O Lockerz dowiedziałem się dzięki forum pewnego serwera GTA SAMP. Wtedy była moda na zapraszanie ludzi aby uzyskać koszulkę Z-List. Ktoś dał zaproszenie i się zarejestrowałem. Z początku było to bardzo dziwne bo niby darmowa elektronika? Według mnie gdzieś musiał być jakiś haczyk, ale okazało się, że tak nie jest kiedy przyszła pierwsza nagroda z Lockerz, a było to PSP. Potem wkręciłem się w tą stronę na stałe i jestem w tej tematyce do dnia dzisiejszego.

R: Może podsumuj swój staż na lockerz - co wygrałeś, jak oceniasz Ich zachowanie wobec użytkowników, co Ci się przez te miesiące spędzone wraz z Kathy i ekipą spodobało, a co nie?

DDK: Jestem użytkownikiem Lockerz od września 2009 roku. Od tamtej pory wygrałem bardzo dużo, ale 1/3 tych nagród została anulowana z niby oszustw. Nie pamiętam dokładnie moich wygranych, ale między innymi to: PSP, iPod 16GB 5G, Plecak i refundacje na około 800$. Myślę, że zachowanie wobec użytkowników jest bardzo sprawiedliwe, ale w ostatnich tygodniach robi się już zbyt rygorystyczne. Przez te miesiące z Lockerz spodobało mi się praktycznie wszystko, a nie podobają mi się ostatnie modernizacje czyli nieopłacalny SHOP oraz "fale anulacji".

R: Balansując na linii dobrego smaku - co lubisz robić w życiu oprócz uprawiania sexu i kampienia na lockerz?

DDK: Hahahaha xD Moje hobby to tworzenie prostych stron internetowych, tworzenie amatorskiej grafiki komputerowej, jeżdżenie na rowerze oraz majsterkowanie przy samochodach.

R: Twój ideał dziewczyny?

DDK: Taki jak większości mężczyzn czyli - szczupła, wysoka, mądra i z poczuciem humoru.

R: Masz ulubiony zespół muzyczny? Gatunek?

DDK: Zespołu ulubionego raczej nie, ale gatunek owszem i jest to Electro, Electro-House, komercja i pop.

R: Co zamierzasz robić po skończeniu szkoły średniej?

DDK: Raczej będzie to koniec mojej edukacji. Taki plan mam dzisiaj, co będzie za minimum 3 lata? To się okaże Tongue

R: Kogo chciałbyś pozdrowić?

DDK: Chciałbym pozdrowić Ciebie, Dadaira, Szymka, Banana, Olenke, Kalisa, Leosia, Zythusa, Bolta, Jeppersa, Marella, skolssa, haggarda i pozostałych placków z forum Big Grin

R: Dzięki za poświęcony czas, specjalnie dla ZC - Krzysztof "R." D. Big Grin (i pamiętajcie - Razer na redaktora! Big Grin)


RE: +[EKIPA ZC] Wywiad *DDK* - Lubelak - 02-07-2011 20:56

Razer na Redaktora !


RE: +[EKIPA ZC] Wywiad *DDK* - Coristo - 02-07-2011 21:14

Ładny wywiad.Dzięki za pozdro Dedeki Wink


RE: +[EKIPA ZC] Wywiad *DDK* - siampa - 02-07-2011 21:18

(02-07-2011 20:45)Razer napisał(a):  R: Twój ideał dziewczyny?

DDK: Taki jak większości mężczyzn czyli - szczupła, wysoka, mądra i z poczuciem humoru.
Wiekoszosci mezczyzn? Z tego co wiem to bardzo duzo osob woli niskie dziewczyny Wink
(02-07-2011 20:45)Razer napisał(a):  R: Masz ulubiony zespół muzyczny? Gatunek?

DDK: Zespołu ulubionego raczej nie, ale gatunek owszem i jest to Electro, Electro-House, komercja i pop.
Szacun za przyznanie sie ze sluchasz komerchy... Chociaz... Jest sie czym chwalic ? Smile


RE: +[EKIPA ZC] Wywiad *DDK* - DDK - 02-07-2011 21:22

(02-07-2011 21:18)siampa napisał(a):  
(02-07-2011 20:45)Razer napisał(a):  R: Twój ideał dziewczyny?

DDK: Taki jak większości mężczyzn czyli - szczupła, wysoka, mądra i z poczuciem humoru.
Wiekoszosci mezczyzn? Z tego co wiem to bardzo duzo osob woli niskie dziewczyny Wink
(02-07-2011 20:45)Razer napisał(a):  R: Masz ulubiony zespół muzyczny? Gatunek?

DDK: Zespołu ulubionego raczej nie, ale gatunek owszem i jest to Electro, Electro-House, komercja i pop.
Szacun za przyznanie sie ze sluchasz komerchy... Chociaz... Jest sie czym chwalic ? Smile

Słucham tego co mi się podoba Smile


RE: +[EKIPA ZC] Wywiad *DDK* - siampa - 02-07-2011 21:27

No wiadomo. Kiedys tez sluchalem komerchy, ale znalazlo sie kilka dobrych osob co sciagnelo mnie na dobra droge Wink


RE: +[EKIPA ZC] Wywiad *DDK* - haggard - 02-07-2011 21:32

Wszystko ładnie pięnie, ale co to za typo na zdjęciu ?


RE: +[EKIPA ZC] Wywiad *DDK* - gotopro17 - 03-07-2011 08:35

(02-07-2011 21:32)haggard napisał(a):  Wszystko ładnie pięnie, ale co to za typo na zdjęciu ?
DDK



RE: +[EKIPA ZC] Wywiad *DDK* - Satan - 04-07-2011 15:52

(03-07-2011 08:35)gotopro17 napisał(a):  
(02-07-2011 21:32)haggard napisał(a):  Wszystko ładnie pięnie, ale co to za typo na zdjęciu ?
DDK

To nie DeDeK :F Co do wywiadu to git malina:F


RE: +[EKIPA ZC] Wywiad *DDK* - DDK - 04-07-2011 16:22

Moje zdjęcie będzie w FAQ czyli zakładka "O nas" jeśli banan doda Wink