Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt do decali - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Skrypt do decali (/Temat-Skrypt-do-decali-39348)



Skrypt do decali - Morgoth2 - 02-07-2011 15:18

Witam, mam do zaoferowania 2 skrypt do decali.
1. Kilka w czyjeś decale.
2. Kilka w Twoje decale, logując się z innych kont...

Skrypty zostały zrobione na zamówinie pewnego usera tego forum, zgodziłem się gdyż brak funduszy mobilizuje.
Skrypt nr1-3$
Skrypt nr2-5$
Można negocjowaćWink
Poproszę Ketraba aby coś napisał odnośnie skryptów... Smile
ilość sztuk: się zobaczy.

Pozdrawiam.


RE: Skrypt do decali - m4rcin93 - 02-07-2011 16:20

do tematu nic niestety nie mogę wnieść..
Ale fajna sygnaturka Big Grin


RE: Skrypt do decali - Johny - 02-07-2011 16:30

Przypominam że limit na jeden dzień na klikniecie to 23 klik w decale. Pytanie w czym jest napisany ten skrypt


RE: Skrypt do decali - damianus627 - 02-07-2011 16:32

Teraz się nie opłaca przez zmiany w Shopie kupować


RE: Skrypt do decali - ketrab - 02-07-2011 21:24

Program wykonany jest dość prostą techniką, ale działa bardzo skutecznie. Morgoth "instaluje" wam bota w 5 minut, a cała procedura toczy się w miłej atmosferzeSmile Ogólnie kontakt bardzo miły, a sam program zadowalający. Jedyne czego potrzebujecie to kilka decali, (najlepiej UW) no i konta, które klikały by wam w wasze decale. Naprawdę polecam, cena atrakcyjna, a tak jak wyżej powiedział Morgoth - można negocjować (ja go naciągnąłem na 3,5$ za drugiego bota Big Grin). Zdaję sobie jednak sprawę, że obecne innowacje, które Lockerz wprowadziło w życie mogą spowodować, że tego typu boty stają się bezużyteczne. Trzeba jednak pamiętać o tym, że DOD ciągle funkcjonuje, a tak jak napisano na supporcie, można będzie spodziewać się także produktów za 100% zniżki. Polecam Smile


RE: Skrypt do decali - Coristo - 02-07-2011 21:33

Niedługo wprowadzę do sprzedaży DecalBota z prawdziwego zdarzenia Smile