Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. (/Temat-Koniec-ery-zarabiania-na-Lockerz-Zmiany-w-shopie-39319)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Sławek26 - 13-07-2011 08:55

ja mysle ze nie ma co płakać, czytałem wyższe posty i mysle ze kazdy ma troche racji, mozecie im jechać...sie wewkurwiać itp...albo mozecie poczekac i zobaczyć co będzie...co kto urwał to jego!!Big Grin a ten kto nie urwał nic...no to cóż...życie... Smile moze okazać sie że lockerz zamknie swoją kańciape i to co zostało na magazynie rozda swoim 15mln użytkowników za frajer z dowozem do domu z pocałowaniem ręki heh Smile
pozdro


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Nayare - 13-07-2011 11:12

(08-07-2011 20:08)polik95 napisał(a):  
(08-07-2011 19:47)Nayare napisał(a):  
(08-07-2011 17:09)polik95 napisał(a):  eh, lockerz schodzi na psy, a ja jeszcze nic nie wgrałem na lockerz, a jestem prawie od początku istnienia Sad Sad

Jak nie potrafiłeś poświęcić jednej nocki to ja się nie dziwie. Pierwszą nagrodę urwałem na moim pierwszym restocku ręcznie... Co prawda w '09 nieliczni potrafili wykorzystać moc autofilla.

nie moja wina a rodziców, wiesz dla mnie była nauka, ważniejsza, będąc mieć lepsze wykształcenie będe sobie na codzień kupować ipodyTongue , może nie codziennie ale będzie mnie stać, a tak pozatym rodzice by sie wsciekli widząc mnie o 3 przy kompie. SIŁA WYŻSZA
Sądząc po nicku masz 16 lat, czyli właśnie skończyłeś 3 gimnazjum, a co za tym idzie - mianowicie gimnazjum to w sumie nic w porównaniu do tego co będziesz miał kiedy przyjdzie czas na maturę, a jak jesteś jeszcze bardziej ambitni to na to co po niej.
Zresztą to raczej Cię rozumiem w stosunku do siły wyższej, bądź co bądź też kiedyś musiałem wybłagać rodziców, żeby pozwolili mi dłużej posiedzieć podczas roku szkolnego. Big Grin

Jednak bywały restocki przed 24 i nawet sporo ich było, wieć nie musiałeś tyle kampić. Dam Ci przykład skoro byłeś od początku na lockerz to te restocki powinieneś 'pamiętać'. W listopadzie '09 miałeś podajrze dwie fale; jedna TEORETYCZNIE o 18 naszego czasu, a druga o 24, ale oczywiście wynikały komplikacje. Grudzień '09, godz. 23:30 - no w sumie sylwester Big Grin Styczeń '10 wszystko git, godzina 22:04, Luty '10 [general] 23:32, Marzec '10 20:05, Kwiecień '10 18:42, Maj '10 22:56... i tak można wymieniać i wymieniać.


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - polik95 - 13-07-2011 14:05

grudzień 09 pamiętam, ale jak wszedłem nic nie było tylko tapety, Marzec '10 20:05, Kwiecień '10 18:42, byłem na dworzu :/, a po 22 to siedziałem przed tv albo a już wiem miałem hasło na kompa za oceny Tongue i nie mogłem być na restockach,


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - NaoS - 13-07-2011 20:43

polik95 chyba czuje się jakoś zobowiązany usprawiedliwiać się przed nami dlaczego nie wygrał żadnej z nagród Big Grin
Bardzo nam przykro że rodzice nie pozwalają Ci siedzieć tak długo, oraz doskonale zrozumiałe jest że wolisz obejrzeć film od wygrania ipoda.


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - polik95 - 13-07-2011 21:10

oj tam, oj tam, na serio nie mogę siedzieć tak długo Tongue


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Takahari - 13-07-2011 22:41

to w czym problem brak chęci czy jak oO


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - polik95 - 14-07-2011 10:50

sam już nie wiem XD


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - kamilkiri - 18-07-2011 12:13

Ojj ta Kejti...

Napisałem do niej z pytaniem co to się dzieje z tym lockerz, czemu teraz lecą masowo anulacje i że gdyby było "tak jak dawniej" to wszyscy byliby szczęśliwi...

A ona się tłumaczy:
Cytat:Hey Kamil,

Don't believe what you read in the forums. Not the TalkPrizes forums anyway!

We have had at least one Redemption every month since July 2009. Often we have weekly, and sometimes daily redemptions. We only announce those on the Hallway, I cannot give away any secrets here!

However, there is also a lot more to Lockerz. Have you checked out the Blog lately? Or check out the Lockerz forum, where we have TRUE info! http://lockerz.zendesk.com/categories

Lockerz is actually doing great! Our membership has increased 400% in the past few months, and we have recently had a major venture capital firm invest in us. In the coming year we will be launching tons of new functionality, including all new ways to spend those hard earned PTZ!

Best,

Kathy



RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - chloptas - 18-07-2011 12:18

Czyli przynajmnije 1 res w miesiacu bedzie Tongue


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Yanke$ - 18-07-2011 12:26

kamilkiri to napisz jej, że gdyby nie fora typu TalkPrizes czy Zarabiam.com (Tongue) to na ŻADNE nagrody oprócz decali czy tapet nie mielibyśmy szans, gdyż wszystkie nagrody rozchodzą się w ułamki sekund. Napisz jej też, że skoro uważa, że da się zamówić coś fajnego bez wspomagaczy, to na 100% nie była na żadnym restocku, a jednynie patrzyła na to ze strony administracyjnej, więc niech skończy te swoje głupie gadki.