Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. (/Temat-Koniec-ery-zarabiania-na-Lockerz-Zmiany-w-shopie-39319)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - gary126 - 04-07-2011 09:28

Kartę SD miałem za 0$ teraz mam za 9.79. Co za idiotyzm /face


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Razer - 04-07-2011 10:27

Nie nawrócą się, pisałem już o tym, od początku mieli być platformą, która oferuje zniżki za PTZ, rozdawanie nagród było tylko chwytem marketingowym...


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Leopard - 04-07-2011 10:34

No to teraz właściwie koniec Lockerz, bo nie sądzę, że komuś będzie się chciało oglądać te kretyńskie filmy (do tego ręcznie), żeby dostać marne 20, czy 30 dolarów zniżki Smile. Najwyraźniej rozdawanie nagród na restock'ach musiało nie przynosić wielkich zysków, więc z nich zrezygnowali. Serwisu społecznego z tego nie zrobią, bo jest wiele innych, lepszych. Filmy też mają lipne, a do tego w słabej jakości, a mimo to łądują się strasznie długo i zacinają, na łączu, na którym mogę spokojnie oglądać (bez zatrzymywania) filmy 1080p na YT.

Jednym słowem - KONIEC!


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - MotorniczyTramwaju - 04-07-2011 10:58

Swoje urwałem i się cieszę, źródełko wyschło, trzeba szukać nowego albo zabrać się do porządnej roboty. Z drugiej strony brakuje mi trochę tego wszystkiego Wink


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Xanthi - 04-07-2011 13:14

(04-07-2011 10:58)MotorniczyTramwaju napisał(a):  Swoje urwałem i się cieszę, źródełko wyschło, trzeba szukać nowego albo zabrać się do porządnej roboty. Z drugiej strony brakuje mi trochę tego wszystkiego Wink

Dokładnie... Też trochę stamtąd urwałem i mam ich w dupie... Niech to zamkną i uj ;p


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - tomsonFCB - 04-07-2011 14:19

Ja tam jestem zadowolony, że tyle udało mi się wygrać i szanuję ich za to że rozdawali chociaż przez tyle czasu nagrody Smile


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Nayare - 04-07-2011 20:02

Teraz się cieszę, że udało mi się w przeciągu tych 2 lat tak sporo zarobić, jak na nastolatka bez pracy. Jerk


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Monster - 04-07-2011 20:39

A więc jaki jest teraz najlepszy sposób zarabiania przez internet ?


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Satan - 04-07-2011 23:13

(04-07-2011 20:39)Monster napisał(a):  A więc jaki jest teraz najlepszy sposób zarabiania przez internet ?

Uploading i bukmacher.


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Scoobyx - 05-07-2011 09:34

Bukmacher to tam można dużo stracić, albo dużo wygrać. Ryzykowna gra.