Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. (/Temat-Koniec-ery-zarabiania-na-Lockerz-Zmiany-w-shopie-39319)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - ones - 02-07-2011 15:12

Oszuści? Nie dość , że robią coś za darmo bo dalej są redemy i dod to jeszcze wam źle. Ogarnijcie się trochę.


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Takahari - 02-07-2011 15:45

co robią za darmo reedemy weź przestań 15% wygranych jest przyznane...
Idea pomysłu Lockerz polegała na tym że nagrody miały być dawane za niewielki wkład pracy
a co się teraz dzieje Lockerz staje się komercyjnym portalem i nic po za tym
DoD jak możesz to nazwać opłacalnym i atrakcyjnym zresztą i tak nas to nie obchodzi
Jak dla mnie Lockerz nie jest oszustwem ale zmienili swoją politykę i tyle


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Yanke$ - 02-07-2011 15:55

Dod opłacalny? Bez bota i to nie, nie ma szans zamowić w ciągu 30 sekund? Poza tym bez rodziny i tak nie weżmiesz niczego Wink

Z Lockerz do tej pory naprawdę nietrudno było wziąć nagrodę, a już tymbardziej zamówić z SHOPa i tak było cały czas, tylko że teraz lecą anulacje i tyle..


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - mikolaj90 - 02-07-2011 16:13

Ja już przestałem bawić się w te serwisy typu Lockerz, TakeAGift, ThisBox itp. Kiedyś gdy byłem głupi wierzyłem, że da się coś wygrać z łatwością jednak prawda była inna. Wydałem dużo kasy na konta premium sremium i tak dalej i gówno z nich wygrałem. Teraz liczę na normalną pracę i normalny zarobek. Również teraz najlepiej zarabiać na uploadzie chociaż to wobec mnie ryzykowne trochę.


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Lubelak - 02-07-2011 16:38

(02-07-2011 16:13)mikolaj90 napisał(a):  Ja już przestałem bawić się w te serwisy typu Lockerz, TakeAGift, ThisBox itp. Kiedyś gdy byłem głupi wierzyłem, że da się coś wygrać z łatwością jednak prawda była inna. Wydałem dużo kasy na konta premium sremium i tak dalej i gówno z nich wygrałem. Teraz liczę na normalną pracę i normalny zarobek. Również teraz najlepiej zarabiać na uploadzie chociaż to wobec mnie ryzykowne trochę.

Widocznie nie umiałeś w to sie bawić
Ja nie narzekam choć z szopa ładnie dostałem anulacji ,to z ostatniego restocku fakt dostałem bana ,ale na koncie gdzie używałem bota


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Tech - 04-07-2011 01:02

Wypowiedź Lockerz nt. ostatnich zmian:

[Obrazek: 24xgy03.jpg]

"Pamiętajcie - Lockerz nigdy nie miało być portalem z darmowymi nagrodami do wygrania. Naszym celem jest nagradzać użytkowników za wszelkie rzeczy, które kochają robić będąc online. SHOP ewoluuje razem z innymi funkcjami naszej strony. Promocje, obniżki i nagrody będą zmieniać się razem z rozwojem strony. Zresztą kto chciałby starą, nudną stronę z darmowymi nagrodami? :-)"

Myślę, że ostatnie zdanie wyjaśnia wszystko. Oni mają w dupie to co naprawdę chcą użytkownicy, po prostu trzymają się swojej wersji i swojego wymyślonego świata, w którym każdy chce spędzać czas na ich zbugowanej, nudnej stronie. Nie wiem jak oni chcą stworzyć portal społecznościowy skoro nawet PM się do innych użytkowników nie da wysłać, że już nie wspomnę o innych podstawowych rzeczach takich jak wyszukiwarka itp..


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Morfit - 04-07-2011 01:34

Dla mnie Lockerz umarło gdy wprowadzili aukcje, tyle w temacie Tongue


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Yanke$ - 04-07-2011 06:33

Tech pomysł na lockerz był od początku urojony z tym zapraszaniem znajomych, wrzucaniem zdjęć itd. Jeżeli o mnie chodzi, to zmarnują sobie serwis, anulacjami już to zrobili gdyż 70% użytkowników na pewno nie loguje się na lockerz. To co prawda łatwo odbuodować, ale nie takie zmiany jak teraz w shop.


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Lubelak - 04-07-2011 08:33

Kurwa kiedy zrozumiecie ,że anulacje nie są za darmo ?
Skończyła sie era botów i bocików skończcie te głupie teorie bo 90% was użyła wspomagacza
Co do szopu jak było ? Każdy kto zamawiał nastawiał LPA 24/7 tydzień i miał PS3 ,było tak z pół roku
skończyło się ,wszyscy wielki płacz bo oni mieli czyste konta (jak ja Jerk) ,było kilka userów co zbierali PTZ ręcznie podczas promocji nicków nie pamiętam zamówili i dostali nagrody


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - DDK - 04-07-2011 08:54

Nawrócą się może jak zobaczą, że ludzie odchodzą Tongue