Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. (/Temat-Koniec-ery-zarabiania-na-Lockerz-Zmiany-w-shopie-39319)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Tech - 02-07-2011 00:01

[Obrazek: CountdowntoFailure.jpg]

Ok, każdy kto był ostatnio w miarę aktywny wie mniej więcej jaka jest teraz sytuacja na Lockerz. Niemniej jednak przypomnę ostatnie świetne poczynania naszego ukochanego portalu. Chyba nikt nie cieszy się, że teraz restocki odbywają się jakoś raz na miesiąc a większość nagród o wysokiej wartości jest anulowana. Ale nie ma się co martwić bo przecież na lockerz mamy wiele "fantastic" i "amazing" sposobów na wydawanie naszych ciężko zarobionych PTZ, prawda?

  • 24/7 marne nagrody, bliskie zeru szanse na wygranie, ale za to masz prawie jak w banku anulacje + czasem bonus w postaci bana(na)
  • SHOP - o tak, dawniej był to jeden z lepszych sposobów zdobywania nagród - jeśli ciężką pracą (najczęściej komputera Wink) zarobiłeś sporo PTZ to miałeś nagrodę praktycznie jak w banku. Jednak taka 'utopia' nie mogła trwać wiecznie.. Każdy chyba pamięta wielką fale anulacji, która niby się skończyła, ale anulacje z tzw. "dupy" ciągle trwają. Na domiar złego, na początku czerwca Lockerz wprowadziło zakaz wysyłania do firm kurierskich jak PE i większość praktycznie straciła zainteresowanie tym tematem.

--------------------------------------------------------------------

Przejdźmy jednak do tematu, który skłonił mnie do napisania tego newsa.

Z dniem dzisiejszym SHOP otrzymał jak to Lockerz określiło "ekscytujący upgrade". No ale jakoś tak ostatnio wychodzi, że to co dla Kathy i spółki jest świetne, niekoniecznie pokrywa się oczekiwaniami użytkowników. Tak więc dzisiaj z shopu zniknęły niemal całkowicie obniżki 100%. Teraz tylko niektóre przedmioty możemy dostać za darmo (zazwyczaj jakiś chłam), a resztę możemy nabyć po kuszących 10-30% obniżkach. Okazje są niesamowite, zresztą sami zobaczcie:

http://img215.imageshack.us/img215/3109/lockerzfail.png

Zmartwieni? To jeszcze nic! Lockerz już zapowiedziało kolejne wielkie zmiany, które oczywiście mają być zapewne tak samo "amazing" jak reszta ostatnich uaktualnień. Nie wiem jak wy, ale ja już zaczynam się bać! :-;


RE: Koniec pewnej ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Driver - 02-07-2011 00:14

Niestety, lockerz musi sie kiedys skonczyc Sad


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Killer - 02-07-2011 07:14

wcale nie musi Smile i z pewnoscia nie skonczy, nalezy pamietac ze wciaz istnieje deal of the day, teraz uzytkownicy beda sie bardziej na nim skupiać, z restocków kathy już pisała że nigdy nie zrezygnują. Osobiście to dla mnie żadna tragedia i tak nie miałem czasu aby zbierać po 200 000 ptz żeby kupić jakąś pierdołe w sklepie Smile

Lockerz wie że jeśli zrezygnowało by z darmowych nagród to straciło by wszystko na co pracowali przez ostatnie prawie 2 lata, więc bez obaw Smile gdzieś przytną, gdzieś dodają Smile


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - paskur - 02-07-2011 08:45

@up, gdzieś zbanują, gdzieś anulują...

Co do shopa to skończył się już kilka razy: falą anulacji, koniec z wysalaniem do pe, a teraz też pięknie pocisnęli ! Nie jeden raz ceny w shopie ustawiały się śmiesznie, ale teraz tech pokazał że padaka.

Miejmy nadzieję na przebudzenie lockerz.


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - DDK - 02-07-2011 09:02

Ja już spory czas temu z Lockerz zrezygnowałem. Teraz robi się to bardziej portal społecznościowy z możliwością urwania jakiejś nagrody czasem. Masa darmowych nagród miała za zadanie wypromować serwis na szersze grono użytkowników. Co będzie ? Zobaczymy.


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - tomsonFCB - 02-07-2011 09:41

Czyli koniec z zamawianiem z shopu za free Sad Lubiłem sobie nabić ptz i wziąć coś za darmo Big Grin. Lockerz zmienia się w portal społecznościowy i chyba wszyscy to widzą.


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Coristo - 02-07-2011 09:43

Jeszcze został DOD Smile


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - ketrab - 02-07-2011 11:07

Cytat:You may have noticed some changes to our PTZ slider--no, it's not broken. Moving forward, the amount of discount will vary by item based on availability. Some items will have up to 100% off, others will be differing amounts.

Over the next few months, we will be introducing a ton of exciting innovations to SHOP, as well as more ways for you to use your hard-earned PTZ.

We think that you are going to be very thrilled by what you see very soon. What brands would you like to see? Post your suggestions in our Ideas forum---and we'll keep you updated on the status via the buttons to the right of your request.

Thanks for being a part of the Lockerz community.

Możesz zauważyć pewne zmiany w naszym PTZ-owym suwaku - nie, to nie jest popsute. Idąc dalej, wysokość zniżki będzie zależała od dostępności danej rzeczy. Niektóre rzeczy będzie można zniżyć aż do 100%, a niektóre będą w różnych kwotach. Przez następne kilka miesięcy będziemy wprowadzać tony ekscytujących innowacji w Shopie, jak również więcej sposobów na wykorzystanie swoich ciężko zarobionych PTZ.
Naszym zdaniem, będziecie bardzo zadowoleni z tego, co wkrótce zobaczycie. Jakie rzeczy chcielibyście zobaczyć? Napiszcie swoje pomysł w naszych Forum Pomysłów, a my będzie stale informować was poprzez przyciski na prawo od waszych próśb.

Przykładowo laptopa Acera można kupić nawet za 50% obniżki, a większość innych rzeczy zaledwie przy maks. 30% rabacie..
Nieciekawie się zaczyna robićSmile


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Scoobyx - 02-07-2011 11:17

Lipa jakoś z ostatniego restocku mi 3 konta zbanowali. Zamawiałem js. Lockerz zmienia się na gorsze Sad


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Dominator - 02-07-2011 11:20

Oszuści jedni, mało im pieniędzy ?