Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa Piramida Zarobkowa 20$2surf !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa Piramida Zarobkowa 20$2surf !!! (/Temat-Nowa-Piramida-Zarobkowa-20-2surf-39307)

Strony: 1 2 3


Nowa Piramida Zarobkowa 20$2surf !!! - gumaczek166 - 01-07-2011 18:36

Witam, chciałbym wam przedstawić najprężniej rozwijającą się piramidę 20dollars2surf w Internecie. Oparta jest ona na stronie internetowej piramidazarobkowa.pl .

W Internecie znajdziecie wiele piramid zarobkowych związanych z tym surfbarem. Niestety większość z nich jest niewiarygodna, nieaktywna bądź ma tyle członków ze na poleconych będziesz musiał czekać parę miesięcy.


Teraz chciałbym wam pokazać dlaczego warto wybrać właśnie nas:

Szybki kontakt. Jeśli zgłosisz chęć dołączenia do piramidy odpowiedź dostaniesz tego samego dnia, a jeżeli napiszesz w godzinach popołudniowych (między 14.00-2.00) reflink dostaniesz prawdopodobnie w ciągu paru minut.

Wiarygodność. Na naszej stronie znajdziesz zawsze aktualny wygląd piramidy (Który będę dodawał tutaj , jak tylko coś się ruszy) . Jest to jedna z bardzo niewielu piramid która pozwala Ci mieć aktualny wgląd we wszystkich członków projektu

Statystyka. Prowadzę na bieżąco statystykę dołączeń nowych członków do piramidy, możecie kontrolować ile osób dołączyło dziś, w ubiegłym tygodniu lub ubiegłym miesiącu do piramidy.

Konkursy. Przygotowałem konkurs dla członków naszej piramidy. Można wygrać dodatkowe punkty, pieniądze i surfpassy!

250pkt na start. Dla każdego nowego członka piramidy mamy bonus! 250pkt na start po dołączeniu. Wystarczy ze zgłosisz się do mnie tutaj lub na gg (numer poniżej), a dostaniesz dodatkowe punkty.

Podam trick , po którym w minutę nabijesz 1000 pkt na siatkę poleconych (kiesy tylko złapiesz nowego refka).

Jest wiele sposobów aby troszkę oszukać system i całkowicie legalnie zdobywać dodatkowe punkty w 20$2surf! Po zarejestrowaniu w piramidzie oczywiście je udostepnie .



Napisz tutaj na PW , lub na gg : 35397862 (niewidoczny) z prośbą o reflinka i dołącz do najaktywniejszej piramidy 20$2surf w Internecie. Zarabiaj więcej w programie 20$2surf!

Tutaj krótki opis strony 20dollars2surf :


REJESTRACJA:

Krok 1
Wejdź w link który Ci wysłałem.

Krok 2
Teraz pokazało Ci się okienko z napisem E MAIL
W puste miejsce wpisujemy swój e mail i wciskamy przycisk "Join us".

Krok 3
Program automatycznie przeniesie nas na stronę. Tam ściągamy programik
To proste, wciskamy napis "Installez 20Dollars2Surf(1,45 Mo)" i programik się ściąga.

Krok 4
Gdy już mamy ściągnięty program otwieramy go zmieniamy na język polski i klikamy "Dalej"
Pojawi się nam formularz który musimy uzupełnić.
Jak już to zrobimy klikamy "Dalej"

Krok 5
Na nasz mail powinna już dotrzeć informacja z hasłem które należy zachować (jest potrzebne do kolejnych logowań na stronie).

Krok 6
Na dole strony powinien być już włączony programik który za Ciebie zarabia jeśli nie to na pulpicie na pewno masz do niego skrót. Po prostu na niego najedź i włącz. Nie trzeba wpisywać do niego ponownie danych, program je zapisał, wystarczy go tylko włączyć.

KROK 7
Teraz już zarabiasz, miej włączony komputer i patrz jak co 1 min- dostajesz 1pkt. Max na miesiąc możesz mieć SAM z surfbara 10 000 pkt.
Punkty są przeliczane na pieniądze na początku każdego miesiąca.

Włączenie surfbara z bannerami to nie jedyny sposób zarobku na 20dollars2surf. Zarabia się tam za obejrzenie (jak w buxach) reklam w formie strony internetowej w zakładce CLICKS, za branie udziału w SURFER BONUS (tzw. CASHBAR CONTEST) i klikanie w płatne maile (otrzymujemy je na emaila który podaliśmy przy rejestracji Dołączona grafika )

Surfer Bonus to konkurs, w którym możesz zdobyć od 1 do 1000pkt. Kiedy zobaczysz przedstawiony poniżej baner w swoim surfbarze kliknij w niego, możesz stać się zwyciezcą nawet 1000 pkt.

[Obrazek: bonus_en.gif]

BINGOSURF:
cytat z forum: "Bingosurf to nic innego jak popularne bingo Dołączona grafika można jeden kupon SurfPass wymienić na 5 gier w BingoSurf. Polega to na tym że dostajemy losowo wybrany kuponik i następuje losowanie "kulek" z liczbami. Jeśli na swoim kuponie widzimy liczbę odpowiadającą liczbie na wylosowanej kulce klikamy ją. Uda zaznaczyć się wszystkie liczby wygrywamy.
Pula może wynosić nawet ponad 100$!"
"Na BingoSurf codziennie dostaniemy jeden kredyt na grę. Jeśli wszystkie numery będą w:
- jednej kolumnie- wygramy jeden kredyt
- dwóch kolumnach- wygramy 10 centów
- trzech- 1 dolar
- czterech- 1 SurfPass
- pięciu- Jackpot"

SUPER REFERRALS:
Mając kupon SurfPass (kupiony lub wygrany w Surfer Bonus) można wykorzystać go na zostanie super poleconym. Wtedy przez pewien okres czasu dostajemy punkty od wszystkich którzy mają w tym momencie włączony surfbar. Poniżej jest to opisane.
cytat z forum:
"Jest lista 10 osób chyba, maksymalnie tyle może być na raz super referalami. Masz 100%-owe 10 minut na liscie a później to jak ktoś też będzie chciał zostać i kliknie na Ciebie to Cię zastępuje i on jest super referalem. Tak czy siak mnie się udało ponad godzinę być :] Tyle że o tej porze mało osób było. Najlepiej na początku miesiąca i około 19 włączyć.


WhellSurf :

Jest to WheelSurf. Polega na tym że wciskamy przycisk obok koła, kręci się wskaźnik i pokazuje co wygraliśmy. Do wygrania jest: 1 kredyt, 10 centów, 1$, 1 SurfPass, albo jackpot (wynosi 106.70$!). Dziennie dostajemy 2 kredyty, ale możemy również zamienić 1 SurfPass na 10 dodatkowych kredytów.



RE: Nowa Piramida Zarobkowa 20$2surf !!! - Kuboss6 - 01-07-2011 21:51

Wszytko ok spróbowałem i punkty dostałem
i zarabiam Smile


RE: Nowa Piramida Zarobkowa 20$2surf !!! - gumaczek166 - 01-07-2011 21:54

Ok , dzięki Kuboos6 Cool

Zapraszam następnych ...

Teraz promuję link Kubossa , potem tego , który się teraz (jako kolejny) zapisze Smile


RE: Nowa Piramida Zarobkowa 20$2surf !!! - Bobek12 - 03-07-2011 11:51

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=360160


RE: Nowa Piramida Zarobkowa 20$2surf !!! - esende - 05-07-2011 21:15

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=324284
Zachęcam do rejestracjiSmile


RE: Nowa Piramida Zarobkowa 20$2surf !!! - Kuboss6 - 06-07-2011 11:36

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=363433


RE: Nowa Piramida Zarobkowa 20$2surf !!! - ksg193 - 13-05-2012 20:05

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=578646


RE: Nowa Piramida Zarobkowa 20$2surf !!! - FeCra - 17-05-2012 17:39

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=352985


RE: Nowa Piramida Zarobkowa 20$2surf !!! - marcinkowski19 - 17-05-2012 17:55

ja jestem chętny do piramidy możesz do mnie wysłać link na pw


RE: Nowa Piramida Zarobkowa 20$2surf !!! - lethaz - 26-06-2012 18:07

Zapraszam !!

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=597411