Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam poradnik - All in One by plove - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Sprzedam poradnik - All in One by plove (/Temat-Sprzedam-poradnik-All-in-One-by-plove-39257)

Strony: 1 2 3


RE: Sprzedam poradnik - All in One by plove - plove - 01-07-2011 11:03

(01-07-2011 09:49)n1dor napisał(a):  Wole napisać coś takiego, gdyż wszystkie jest w necie ZA DARMO, nikogo nie zniechęcam do twojego poradnika, lecz jest masa ludzi, których w internecie jest bardzo łatwo nabrac oraz wyłudzic od nich pieniadze praktycznie za nic, szczegolnie ze bierziesz za niego 12/17 $ w przeliczeniu na złotówki jest około 35zł. A moj poprzedni post raczej był zwiazany z poradnikiem, gdyż wiecej pkt, niż opisałem wyzej czyli 9 nie ma w uploadingu poprzez YT, nieprawdaż ?

Jak ktoś się zastosuje do moich rad w poradniku to te 35zł tak jak mi wczoraj zwrócą się w jeden dzień. A zacząłem na nowo niecały tydzień temu...
[Obrazek: 213123123123.png]


RE: Sprzedam poradnik - All in One by plove - gotopro17 - 01-07-2011 13:17

Dokładnie, tyle jest poradników, że darmowy by był podobny do tego co ty piszesz, na 100%.


RE: Sprzedam poradnik - All in One by plove - plove - 01-07-2011 14:07

(01-07-2011 13:17)gotopro17 napisał(a):  Dokładnie, tyle jest poradników, że darmowy by był podobny do tego co ty piszesz, na 100%.

Ale powiedz jak możesz coś oceniać nie czytając tego ?
Czy na prawdę jesteście tak upośledzenie że nie rozumiecie iż nie chcę w tym temacie waszych pustych opinii, czy może was boli to że zrobiłem coś czego wy nigdy byście nie zrobili.
Zgłaszam wszystkie zbędne posty bo mam już tego dosyć.


RE: Sprzedam poradnik - All in One by plove - diabloo07 - 01-07-2011 19:13

Miałem poprzedni "rewolucyjny" poradnik autora, który nic nowego nie wniósł, więc nie polecam Wink


RE: Sprzedam poradnik - All in One by plove - plove - 01-07-2011 19:40

(01-07-2011 19:13)diabloo07 napisał(a):  Miałem poprzedni "rewolucyjny" poradnik autora, który nic nowego nie wniósł, więc nie polecam Wink

Tyle że ja nie wydawałem żadnego poradnika aż do wczoraj, z kimś mnie pomyliłeś albo jesteś kolejną szują która bez dowodów psuje mi reputację.


RE: Sprzedam poradnik - All in One by plove - n1dor - 02-07-2011 09:06

"Ale powiedz jak możesz coś oceniać nie czytając tego ?"

Wszystko co piszesz w poradniku, jest juz kilka razy przewałkowane na tym forum oraz na innych forach. Nie mozna napisac w jakis wybitny sposob jak zrobić filmik, czy jak go wypromowac inaczej niz w innych DARMOWYCH poradnikach. Nie psuje Ci reputacji, tylko forum ma pomagac, a ja chce pomoc innym naiwnym ludziom, aby nie dali sie nabrac na kupienie czegos, co jest za darmo w necie. pozdrawiam.


RE: Sprzedam poradnik - All in One by plove - diabloo07 - 02-07-2011 12:04

@plove, a co to niby jest? Wink
http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-2-metody-16149


RE: Sprzedam poradnik - All in One by plove - plove - 02-07-2011 19:14

(02-07-2011 09:06)n1dor napisał(a):  "Ale powiedz jak możesz coś oceniać nie czytając tego ?"

Wszystko co piszesz w poradniku, jest juz kilka razy przewałkowane na tym forum oraz na innych forach. Nie mozna napisac w jakis wybitny sposob jak zrobić filmik, czy jak go wypromowac inaczej niz w innych DARMOWYCH poradnikach. Nie psuje Ci reputacji, tylko forum ma pomagac, a ja chce pomoc innym naiwnym ludziom, aby nie dali sie nabrac na kupienie czegos, co jest za darmo w necie. pozdrawiam.

Czy ty to rozumiesz że jeśli się czegoś nie czytało to nie wypowiada się o tym ? Nie szukam naiwnych ludzi i nie nakłaniam do kupna, nie chcesz nie kupujesz, ludzie mają swój rozum więc nie rób im za matkę.
Widzę też że w poprzedni mój temat też nochala wpychałeś więc jeszcze raz proszę zajmij się swoimi sprawami i zaniechaj dalszych postów w tym temacie.

(02-07-2011 12:04)diabloo07 napisał(a):  @plove, a co to niby jest? Wink
http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-2-metody-16149

W dalszym ciągu nie widzę abym sprzedawał kiedykolwiek wcześniej poradnik.

Spodziewałem się durnych postów na tym forum ale bardziej mnie irytuje to że moje raportowanie i proszenie moderatorów o interwencję pozostaje bez odpowiedzi.
Jednym słowem samowolka.


RE: Sprzedam poradnik - All in One by plove - plove - 13-07-2011 09:41

UPDATE
Dla pierwszy 5 osób nowa cena poradnika:
- podstawowy - 9$
- rozszerzony - 13$


RE: Sprzedam poradnik - All in One by plove - plove - 09-08-2011 17:09

Promocja zakończona (wszystkie 5 sztuk sprzedane).
Wracam do stałej ale niższej ceny:
- podstawa - 10$
- rozszerzenie - 15$

Dodatkowo na życzenie, jeśli ktoś na przykład mi nie wierzy lub myśli że chcę go oszukać udostępniam opcję allegro (dopłata za wystawienie i prowizje 1-2zł).