Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski, afilicyjny - www.afiliant.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski, afilicyjny - www.afiliant.com (/Temat-Program-partnerski-afilicyjny-www-afiliant-com-39254)

Strony: 1 2


Afiliant.com - Weryfikacja konta - xprzemol - 02-09-2014 13:37

Witam, mam jeden problem odnośnie strony Afiliant.com i tu liczę na waszą pomoc. Moje pytanie może być dla was banalne ale serio nie czaje co wybrać bo się nie znam Big Grin
Mam 2 opcje do wyboru w celu weryfikacji konta:

I Wydawca nie prowadzący działalności gospodarczej i nie będący podatnikiem VAT

II Wydawca nie prowadzący działalności gospodarczej i będący podatnikiem VAT

I nie wiem co wybrać, o co chodzi z tym podatnikiem vat, skąd mam wiedzieć czy nim jestem? Tongue


RE: Afiliant.com - Weryfikacja konta - aslanet - 03-09-2014 01:56

bo nie jestes Smile wybierasz 1 opcje


RE: Afiliant.com - Weryfikacja konta - xprzemol - 03-09-2014 09:57

No właśnie wczoraj tak zrobiłem czyli dobrze wybrałem Wink


RE: Program partnerski, afilicyjny - www.afiliant.com - martin19 - 17-06-2016 09:03

Na programie credit agricole można zarobić 90 zł praktycznie w 10 min. Założyłem konto które za raz zamkne a i tak wypłacili mi 90 zł Idea


Affiliant.com - opinie - Bidbar96 - 03-07-2019 19:12

Chciałbym by wypowiedział się na ich temat ktoś kto miał okazje z nimi współpracować. Bo nie wiem czy warto.

Osobiście zauważyłem jedyny atut taki, że nadal mają stawki godne uwagi za PKO Konto za zero; Millenium 360; Nest Bank - warunkiem jest jedynie podpisanie umowy o bankowość.

Jak u nich z wypłatami? Jak z kontaktem? Ja osobiście mam wielkie trudności z uzyskaniem odpowiedzi e-mailowej i na ich fanpage FB też odpisują z wielkim bólem.

Warto do nich iść czy to zwykła firma krzak niczym agoraperformance która się zwineła niedawno i też za dobrej opinii nie mieli?


RE: Affiliant.com - opinie - radek0389 - 03-07-2019 20:04

Ten afiliant.com działa już sporo lat. Sam mialem konto tam z 7-8 lat temu, zostałem zbanowany, ale z mojej winy (kombinacje za małolata). Skoro tyle lat działają i są na rynku, to powinni być wypłacalni, choć to opinia nie z autopsji. Ale widzę że design i ta stopka o dofinansowaniu z UE niezmienne, mimo upływu tylu lat Big Grin.


RE: Affiliant.com - opinie - AngelikaG - 04-07-2019 08:08

(03-07-2019 20:04)radek0389 napisał(a):  Ten afiliant.com działa już sporo lat. Sam mialem konto tam z 7-8 lat temu, zostałem zbanowany, ale z mojej winy (kombinacje za małolata). Skoro tyle lat działają i są na rynku, to powinni być wypłacalni, choć to opinia nie z autopsji. Ale widzę że design i ta stopka o dofinansowaniu z UE niezmienne, mimo upływu tylu lat Big Grin.
A może jako że mają dofinansowanie z UE to są zobowiązani do prowadzenia działalności przez jakiś określony czas? Tongue chociaż nie wiem czy są tak długie okresy jak kilka lat. Zazwyczaj chyba dwa lata.

A co do tematu:
kojarzę tą sieć, miałam z nią jakąś styczność 4-5 lat temu. Nie pamiętam, co wynikło ze współpracy, wiem, że już z nimi nie współpracuję, więc chyba raczej nic fajnego Smile
Jeśli chodzi o te kampanie Nest Banku i inne to dopytaj czy to są wszystkie warunki na pewno, zauważyłam, ze czasami sieci nie podają wszystkiego w warunkach, a później i tak zaakceptują Ci tylko to co podał im reklamodawca. Jeśli nie upomnisz się o powody odrzuceń, to nie będziesz wiedział co tak naprawdę i dlaczego Ci odrzucili ( o ile te powody odrzuceń będą chcieli Ci przesłać lub o ile je dostaną od reklamodawcy, bo z tym też czasami są problemy).

PS. A no i jeśli nie masz z nimi kontaktu, to proponuję odpuścić. Jest masa konkurencyjnych sieci na rynku. Skorzystaj ze współpracy z tą, z którą będziesz miał dobry kontakt.