Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wina dostawców internetu? Ehhh... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wina dostawców internetu? Ehhh... (/Temat-Wina-dostawcow-internetu-Ehhh-3925)

Strony: 1 2 3


Wina dostawców internetu? Ehhh... - MyBijacz - 26-03-2010 22:19

Lockerz, na hallway'u pisało że to że nie możemy oglądać filmów to jest wina dostawców naszego internetu. No dobra super, pisali też żebyśmy się z nimi skontaktowali. Zrobił ktoś tak? Albo może ktoś mi powie co mam niby im powiedzieć. Eee, dzień dobry na lockerz.com nie działają mi filmy bo są na zagranicznym IP czy coś i weźcie coś z tym zróbcie. No chyba raczej nie. Macie jakieś pomysły? Tylko nie mówcie mi: Koleś zmień internet na ORANGE ja tam mogę oglądać. Mam neo i nie zamierzam zmieniać.


RE: Wina dostawców internetu? Ehhh... - Sony_st - 26-03-2010 22:22

(26-03-2010 22:19)MyBijacz napisał(a):  Tylko nie mówcie mi: Koleś zmień internet na ORANGE ja tam mogę oglądać. Mam neo i nie zamierzam zmieniać.

Tego to raczej nikt Ci nie powie bo ja mam orange i też nie mogę obejrzeć wszystkich filmików


RE: Wina dostawców internetu? Ehhh... - magik1907 - 26-03-2010 22:25

Ja zrobiłem zgodnie z tym poradnikiem
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=3657
i wszystkie filmiki działają lajtowo


RE: Wina dostawców internetu? Ehhh... - Sony_st - 26-03-2010 22:38

wszystkie oprócz bunnies


RE: Wina dostawców internetu? Ehhh... - arczyyy - 26-03-2010 22:40

hmmm mi tez dzialaj przez DNS ;p


RE: Wina dostawców internetu? Ehhh... - Pietruszka - 26-03-2010 22:40

Zgadzam się z poprzednia opinia kolegi magik. Jest to na razie najlepsze rozwiązanie, za które nie grozi żaden ban. Nie sadze aby tacy operatorzy jak np: tp czy netia rozwiązali ten problem.


RE: Wina dostawców internetu? Ehhh... - Marcos2233 - 26-03-2010 23:13

No mnie tez działaja a juz zrezygnowany byłem Smile tylko ciekawi mnie jedno dlaczego tak nagle to przestało działac hmmm...


RE: Wina dostawców internetu? Ehhh... - xgorgix - 26-03-2010 23:23

Proste koledzy oni porostu robili nas w wala a teraz jak skończyła się walka tylko patrzyć jak "cudownym" szczęściem filmiki zaczną nam chodzić na normalnych ustawieniach bez kombinowania z DNS


RE: Wina dostawców internetu? Ehhh... - szulakaluble - 26-03-2010 23:24

(26-03-2010 22:19)MyBijacz napisał(a):  Lockerz, na hallway'u pisało że to że nie możemy oglądać filmów to jest wina dostawców naszego internetu. No dobra super, pisali też żebyśmy się z nimi skontaktowali. Zrobił ktoś tak? Albo może ktoś mi powie co mam niby im powiedzieć. Eee, dzień dobry na lockerz.com nie działają mi filmy bo są na zagranicznym IP czy coś i weźcie coś z tym zróbcie. No chyba raczej nie. Macie jakieś pomysły? Tylko nie mówcie mi: Koleś zmień internet na ORANGE ja tam mogę oglądać. Mam neo i nie zamierzam zmieniać.

W twoim przypadku dzwonisz do Telekompromitacji (tp) i mowisz im ze pewne strony nie chca ci chodzic i chcesz zeby ci zmeinili DNS albo (jak co mądrzejsi użytkownicy tego forum) sam sobie zmien na ogolno swiatowe DNS openDNS. Poczytaj o tym na Googlach.
Albo zmien sobie na DNS googla 8.8.8.8. (nie sprawdzałem czy chodza filmiki)
A to ze filmy nie chodziły to tak jak napisali, nie ich wina


RE: Wina dostawców internetu? Ehhh... - MyBijacz - 26-03-2010 23:30

NO dobry jest ten DNS. Ale ja mam Win 7. Jest ktoś w stanie to przetłumaczyć na 7?