Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Aerial 7 Phoenix Storm - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Aerial 7 Phoenix Storm (/Temat-SPRZEDAM-Aerial-7-Phoenix-Storm-39230)



[SPRZEDAM] Aerial 7 Phoenix Storm - bartis - 29-06-2011 23:46

1. Aerial 7 Phoenix Storm

2. Witam, sprzedam słuchawki Aerial7 Phoenix Storm. Słuchawki te posiadam w firmie kurierskiej Plusexpress. Zamierzam sprzedać całe konto Plusexpress.Sprzedaję ponieważ pieniądze potrzebne mi są na wiatrówkę, a słuchawki już posiadam. Cena jaka mnie interesuje to 45 zł. Tutaj link do sklepu w Polsce oferującego te zacne słuchawki - klik . Wymiary i waga paczki: 11 x 12 x 5 cali 1.5 lbs. Przesyłka lotnicza wyjdzie ok 77 zł ( w zależności od kursu dolara) + 45 zł = 122 zł to całe 127 zł zarobku w porównaniu z ceną w sklepie. Zapraszam do kupna.
Pozdrawiam
Bartek

3. Zdjęcie - Klik

4.Kontak: PM, W tym temacie , e-mail [email protected] lub na gg 7490491

5. Sposób zapłaty: Bank Polski, ewentualnie PayPal ale jestem bardziej skłonny przelewm bankowym

6. Cena: 45 zł


RE: [SPRZEDAM] Aerial 7 Phoenix Storm - bartis - 02-07-2011 19:57

Nowa cena : 50 zł


RE: [SPRZEDAM] Aerial 7 Phoenix Storm - bartis - 04-07-2011 20:32

Nowa stała cena : 45zł.
Oraz promocja do jutra do 12:00 : 40 zł


RE: [SPRZEDAM] Aerial 7 Phoenix Storm - bartis - 05-07-2011 16:09

Nowa cena do jutra do 18: tylko 35 zł


RE: [SPRZEDAM] Aerial 7 Phoenix Storm - mariio - 07-07-2011 16:59

nie polecam
gość chciał bym zapłacił jego rachunki z pe ( adres alternatywny + zdjęcie ) w dodatku powiedział to zaraz przed samą transakcją
dobrze że zdążyłem się wycofać


RE: [SPRZEDAM] Aerial 7 Phoenix Storm - bartis - 07-07-2011 17:44

Ehh, nie ma to jak niepoważny nastolatek o zmiennym charakterku. Nie wycofał się.
Zacytują jego wypowiedź "Chyba że ma pan jakąś propozycje żeby się dogadać"
Sam odpisałem, że nie chce mu sprzedać bo kręci na maksa.

A poza tym jakby nauczyli czytać ze zrozumienie to by nie było takich akcji.
Napisałem że sprzedają swoje konto w PE to raz.
Napisałem że przesyłka wyjdzie ok 77 zł w zależności od kursu dolara a w tej chwili wyjdzie troszkę ponad 78zł.

Także proszę nie brać pod uwagę powyższego postu niekompetentnej osoby o braku umiejętności czytania ze zrozumieniem
Pozdrawiam.

A i nowa cena tylko 40 zł.


RE: [SPRZEDAM] Aerial 7 Phoenix Storm - mariio - 07-07-2011 22:52

hahaha
mam wkleić screeny z wiadomości ??
napisał mi że ma już kupca a to nowa cena 40 zł kręcisz na maxaaa
pewnie jeden z tych z lcp Tongue


RE: [SPRZEDAM] Aerial 7 Phoenix Storm - bartis - 08-07-2011 09:02

Masz coś do mnie, to napisz mi to na pw.
A nie w temacie obrzucasz błotem.Poza tym napisałem wyraźnie, że sprzedaje swoje konto w PE, gdzie przesyłka wyjdzie ok 77 zł i tyle wyjdzie.A Ty wmawiasz że jeszcze dodatkowo trzeba zapłacić 5,5$. Więc ponaglam Cię do nauki czytania ZE ZROZUMIENIEM.
Pozdrawiam


A co do lcp, tak jestem z tego forum.


RE: [SPRZEDAM] Aerial 7 Phoenix Storm - mariio - 08-07-2011 10:42

sorry ale zgodziłeś się na przerzucenie paczki z twojej skrzynki do mojej - więc to ty musisz się rozliczyć tak jak Piotr z Pe napisał Tongue


RE: [SPRZEDAM] Aerial 7 Phoenix Storm - bartis - 08-07-2011 10:49

Ok zgodziłem się na przerzucenie paczki, ale nie wiedziałem że będę musiał zapłacić za adres alternatywny i zdjęcie.
W takim wypadku wolę już nikomu nie sprzedawać, i żyć ze świadomością że posiadam zacne słuchawki w PE.
Godząc się na przerzucenie paczki i zapłatę z mojej strony, "na czysto" zostanie mi całe 6 zł.
Więc takie coś nie wchodzi w grę.