Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Filmiki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Filmiki (/Temat-Rozwiazane-Filmiki-3919)



[Rozwiązane]Filmiki - marcin12375 - 26-03-2010 20:56

Kiedy będzie można oglądać filmiki i zbierać ptz za filmiki?


RE: Filmiki - Bolt - 26-03-2010 20:57

Już można tylko trzeba pobawić się w opcjach i ustawić dns
Filmy oglądasz w zakładce Play.
Aby działały (win xp) wchodzisz w start--panel sterowania--połączenia sieciowe--znajdujesz swoje i klikasz prawym przyciskiem myszy na nie i właściwości. Potem klikasz "protokół internetowy (tcp/ip) i właściwości.. Na dole ustawiasz serwer dns który musi być taki: 208.67.222.222 . Resetujesz połączenie internetowe i cieszysz się ptz za filmiki Smile


RE: Filmiki - marcin12375 - 26-03-2010 21:01

ale za to można dostać bana chyba? ja juz tak robilem a w innym temacie pisali ze można bana mieć za takie coś


RE: Filmiki - Grabowkers - 26-03-2010 21:13

Bana mozna chyba dostać za Proxy, ale nie za DNS.


RE: Filmiki - Bolt - 26-03-2010 21:30

Dokładnie, za dns nic nam nie zrobią więc nawet nie piszcie do nich, jedynie mogą się przyczepiać o proxy


RE: Filmiki - marcin12375 - 26-03-2010 21:31

aha to fajnie proxy właśnie miałem na myśli a zrobiłem tak jak bolt napisał i mi działa. A na pewno nie ma za to bana? i co to jest ten dns?


RE: Filmiki - Bolt - 26-03-2010 21:37

Kod:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Domain_Name_System

bana nie ma Smile


RE: Filmiki - kiepskicyc - 26-03-2010 23:05

A w 7 jak to się ustawia? Tam trochę namieszane jest


RE: Filmiki - szulakaluble - 26-03-2010 23:46

Nie mam win 7 ale z tego co wyczytałem to tak:

1. Wchodzimy w: Start > Panel Sterowania > Sieć i Internet > Centrum sieci i udostępniania.
2. Po lewej stronie "zmień ustawienia karty sieciowej"
3. Wybierz swoje aktywne połączenie lokalne, kliknij prawym klawiszem i "Właściwości".
4. W aktualnych składnikach szukamy "Protokół internetowy w wersji 4 (TCP/IPv4)", zaznaczamy i klikamy "Właściwości"
5. Na dole zaznaczamy "Użyj następujących adresów serwerów DNS".
6. W pole "Preferowany serwer dns" wpisujemy: 208.67.222.222
7. Klikamy "ok" następnie "zamknij".
8. Klikamy jeszcze raz prawym na nasze połączenie lokalne i dajemy "Wyłącz"
9. Powtarzamy krok 8 tylko, że dajemy "Włącz"


[Rozwiązane][Rozwiązane]Filmiki - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.