Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Płacę aż 50zł za rejestrację *gifts.kudosnetwork* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Płacę aż 50zł za rejestrację *gifts.kudosnetwork* (/Temat-Nieaktualne-Place-az-50zl-za-rejestracje-gifts-kudosnetwork-39163)

Strony: 1 2


[Nieaktualne]Płacę aż 50zł za rejestrację *gifts.kudosnetwork* - mzima - 28-06-2011 19:20

Witam.
W związku z tym że miałem wczoraj urodziny i otrzymaniem łącznie kwotę 1250zł z samych pieniędzy a nie dostałem telefonu a swój mam już około 2lat, a lubię sobie czasem na telefonie pograć, to zainspirował mnie nowy telefon sony ericsson xperia play, tylko z tego co się okazało on kosztuje 150zł więcej niż posiadam, to postanowiłem że wciągnę go sobie z serwisu kudos.
Potrzebuje więc 22poleconych, a każdemu z nich zapłacę aż 50zł, myślę że się dla was opłaca jak i dla mnie, ja będę zadowolony mając nowy telefon a wy będziecie się cieszyć zarobionyni w 10 minut 50cioma zł.
Teraz nawet nie potrzebujecie żadnej gotówki, wystarczy karta płatnicza lub debetowa, oferta intuit znów zaczęło akceptować karty visa, więc nie musisz się już martwić.
Przebieg wygląda tak że wypłacam gotówkę dopiero wtedy gdy zdobędę 22poleconych, gdy będziesz chciał wcześniej żebym wypłacił pieniądze to wysyłam 25zł zamiast 50zł.

Kontakt:
gg 4842445
e.mail [email protected]

wysyłam pieniądze:
paypal
ew. mtransfer


link znajdziecie na stronie http://kudos.manifo.com/50zl-za-rejestracje
a jeżeli nie wiecie co tojest kudosnetwork, zapraszam tutaj http://kudos.manifo.com/


RE: Płacę aż 50zł za rejestrację *gifts.kudosnetwork* - wesolutki - 28-06-2011 19:52

Poszło PW sprawdź.

-------Edit

Uważajcie na niegoSmile Niby taki znany na innych forach, tutaj nie chce transakcji z zaufanym userem ( najpierw wpłata - później rejestracja lub przez admina) a więc dlaczego na innych forach gdzie jest taki znany mu nie pomogą? Jak dla mnie kolejny kogi, kapitanstatku lub ta sama osoba.


RE: Płacę aż 50zł za rejestrację *gifts.kudosnetwork* - mzima - 28-06-2011 23:33

to że jesteś zaufany dla innych użytkowników nie znaczy że ja tobie ufam. zaufać mogę jedynie administratorowi bądź komuś z administracji..
nie ufam takim jak ty z jednego powodu, tobie ufają bardziej niż mi, więc jak bym ci zapłacił i tak byś wymyślił bajeczkę i powiedz mi komu by uwierzyli co? no powiedz...


RE: Płacę aż 50zł za rejestrację *gifts.kudosnetwork* - damianus627 - 28-06-2011 23:38

Znowu lamerzy z lcp atakują 4


RE: Płacę aż 50zł za rejestrację *gifts.kudosnetwork* - mzima - 29-06-2011 12:31

@up
lamerzy?...


RE: Płacę aż 50zł za rejestrację *gifts.kudosnetwork* - makos19955 - 29-06-2011 14:20

pewnie oszust !!


RE: Płacę aż 50zł za rejestrację *gifts.kudosnetwork* - wesolutki - 30-06-2011 23:17

(28-06-2011 23:33)mzima napisał(a):  to że jesteś zaufany dla innych użytkowników nie znaczy że ja tobie ufam. zaufać mogę jedynie administratorowi bądź komuś z administracji..
nie ufam takim jak ty z jednego powodu, tobie ufają bardziej niż mi, więc jak bym ci zapłacił i tak byś wymyślił bajeczkę i powiedz mi komu by uwierzyli co? no powiedz...

Dobrze więc zróbmy transakcje przez Admina. Przelewasz kasę jemu, ja się rejestruje i jak wszystko jest ok, Admin przelewa mi. Jak coś to PW. Zapewne i tak się nie odezwiesz...


RE: Płacę aż 50zł za rejestrację *gifts.kudosnetwork* - gotopro17 - 01-07-2011 13:10

Zatkało kolege?


RE: Płacę aż 50zł za rejestrację *gifts.kudosnetwork* - mzima - 01-07-2011 22:24

nie, po prostu zapomniałem ze dałem tą ofertę na tym forum.
co do @2up to się zgadzam. proszę o kontakt gg 4842445


RE: Płacę aż 50zł za rejestrację *gifts.kudosnetwork* - mzima - 05-07-2011 12:18

~~REFRESH~~