Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dam emeila do zaproszenia na Lockerz za przysługe !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dam emeila do zaproszenia na Lockerz za przysługe !!! (/Temat-Dam-emeila-do-zaproszenia-na-Lockerz-za-przysluge-3916)



Dam emeila do zaproszenia na Lockerz za przysługe !!! - mikobro - 26-03-2010 20:16

Dam 3 reputy i emeila ze 100% gwarancja ze osoba sie zarejestruje na Lockerz...
O co chodzi, mianowicie prosze o wysłanie mi smsa o tresci Restock w momencie kiedy tak owy wlasnie sie zacznie.
Mój nr. 668832309
Osoba która mi wyśle smsa prosze o podanie swojego numery na pw. Biedzie to dla mnie dowod Smile

Pozdrawiam Big Grin


RE: Dam emeila do zaproszenia na Lockerz za przysługe !!! - adamsonm - 26-03-2010 20:21

a jak 30 osob wysle ci SMSa?


RE: Dam emeila do zaproszenia na Lockerz za przysługe !!! - Bolt - 26-03-2010 21:01

Kto pierwszy, ten lepszy... Big Grin


RE: Dam emeila do zaproszenia na Lockerz za przysługe !!! - mikobro - 26-03-2010 21:33

/\ Up
Zgadza się !
Równie dobrze jak ktos mi wysle godzine po restocku ale bedzie pierwszy to i tak dostanie Smile
A tak na pocieszenie dam reszcie reputy Smile


RE: Dam emeila do zaproszenia na Lockerz za przysługe !!! - mikobro - 28-03-2010 16:35

Nadal aktualne !