Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WAŻNE] Mail do Kathy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: [WAŻNE] Mail do Kathy (/Temat-WAZNE-Mail-do-Kathy-39157)

Strony: 1 2


[WAŻNE] Mail do Kathy - Dominator - 28-06-2011 17:38

Cytat:Cześć Kathy
Mam pytanie do Ciebie: Co się dzieje z Lockerz ? W ogóle nie robicie prawie restocków generalnych (nie wspomnę o SHOP'owych), dawniej był 1 restock shopowy co każdy czwartek i co parę dni restock generalny a teraz to robicie jakieś promocje na filmy w PLAY, dużo PTZ i restock-niewypał raz w miesiącu. Lecz użytkownikom to już się powoli zaczyna nie podobać. A gdy dajecie restock to są jakieś FAILE, błędy skryptów które nie wpuszczają użytkowników do PTZPlace, czy mogłabyś mi powiedzieć czym to jest spowodowane ? Bo już sam nie wiem czy jest dalszy sens bycia na waszej stronie ...



RE: [WAŻNE] Mail do Kathy - Lubelak - 28-06-2011 18:03

To może napiszę ci co kathy Odpisze:
Ciągle pracujemy nad nowymi funkcjami serwisu ,lejemy na userów
Przestawiliśmy sie na kase


RE: [WAŻNE] Mail do Kathy - Razer - 29-06-2011 09:56

Hah, i jakiej spodziewasz się odpowiedzi? Myślisz że Kathy zacznie Cię błagać żebyś został na stronce, a błędy zostaną wyeliminowane? Lockerz to potężna firma, która ma przygotowany plan rozwojowy na kilka ładnych lat, a wszystko to co robią według nich ma sens. Więc nie licz na jakąś ciekawą odpowiedź, to będzie coś w stylu "Soon"....


RE: [WAŻNE] Mail do Kathy - Wojtas100 - 29-06-2011 13:13

Myślę ,że odpowiedź dostałeś już w powyższych postach,ale jeśli nadal chcesz tłumaczenie to napisz.


RE: [WAŻNE] Mail do Kathy - Dominator - 29-06-2011 13:30

Wojtas, przetłumacz bo jestem ciekawy co dostanę jako odpowiedź Lol


RE: [WAŻNE] Mail do Kathy - Wojtas100 - 29-06-2011 13:40

Cytat:Hello Kathy!
I have a question for you: What's going with Lockerz? You aren't doing any general and SHOP redemptions. Now you are doing a promotions in PLAY, we have too much PTZ and the monthy redemptions are faily (scripts and another bugs) Can you tell me what's going on, becouse I do not know whether to continue to use your page.

Ostatni raz tłumaczę pytania na ,które odpowiedź jest oczywista.


RE: [WAŻNE] Mail do Kathy - Dominator - 29-06-2011 13:44

@Up, dziękuję

Temat można zamknąć.


RE: [WAŻNE] Mail do Kathy - pawel59 - 29-06-2011 15:23

Napisz co ci odpiszeBig Grin


RE: [WAŻNE] Mail do Kathy - Dominator - 29-06-2011 18:31

Ok, napiszę wam jak mi odpisze ; )


RE: [WAŻNE] Mail do Kathy - Morgoth2 - 29-06-2011 23:25

Cytat:Heather Jassy do mnie

pokaż szczegóły 18:59 (5 godz. temu)

Please write [email protected] MEGs will be happy to help.

Cytat:Livingston, Jun-29 02:11 pm (PDT):

Hi there Marcel,


Thanks so much for writing us. We haven't announced the next redemption yet.

The best thing you can do is watch the hallway---that's where we give hints and clues:-)

Livingston