Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Konto VIP Darkwarez + diamenty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zamknięty]Konto VIP Darkwarez + diamenty (/Temat-Zamkniety-Konto-VIP-Darkwarez-diamenty-39106)



[Zamknięty]Konto VIP Darkwarez + diamenty - maniek512512 - 27-06-2011 10:11

Pozwolę sobie skopiować informację z forum lockerz (tam też umieściłem ofertę)

1.Nazwa przedmiotu :Konto vip darkwarez
2.Opis przedmiotu : Konto ma Status: [usunięte] i posiada VIPa za którego sms'ami zapłaciłem łącznie ok ~45zł, [usunięte] pochwał! (liczba rośnie) i przeszło [usunięte] postów, na koncie jest doładowanych [usunięte] diamentów dzięki którym kupisz większy poziom konta lub zachowasz np. na odpracowanie warna, konto nie ma ostrzeżeń, nie lada gratka kupujący będzie miał dostęp do ukrytego podforum tylko dla vipów. Rozpoznawalny i lubiany nick.
3.Źródło pozyskania :legalnie założone i doładowane sms'ami
4.Zdjęcia :nick i inne dane w celach bezpieczeństwa zamazałem... [usunięte]
5.Kontakt :przez forum lockerz lub zarabiamy
6.Cena :10zł
7.Sposób zapłaty za przedmiot :paypal


RE: Konto VIP Darkwarez + diamenty - maniek512512 - 01-07-2011 11:43

Odświeżam Smile


RE: Konto VIP Darkwarez + diamenty - maniek512512 - 03-07-2011 13:18

Sprzedane, dzięki za zainteresowanie Wink


[Zamknięty]Konto VIP Darkwarez + diamenty - Admin - 05-07-2011 23:10

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.