Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sie najbardziej opłaca? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Co sie najbardziej opłaca? (/Temat-Co-sie-najbardziej-oplaca-391)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Co sie najbardziej opłaca? - Joker - 15-12-2009 20:22

Co wg. Was się najbardziej opłaca brać? Ja ostatnio się na kamerke hd napialiłem bo podobno mało osób ją bierze a na allegro chodzi po 700 zł i psp bym sobie kupił xD


RE: Co sie najbardziej opłaca? - Razer - 15-12-2009 20:37

Wii względem opłacalności...


RE: Co sie najbardziej opłaca? - Marello - 15-12-2009 20:41

A netbooki jak wypadają w rankingi popularności i opłacalności Smile


RE: Co sie najbardziej opłaca? - Razer - 15-12-2009 20:51

Zależy jaki - taki Dell to około 1.200zł - 1.500zł. Wink

Polecam z USA tylko Dell - sztandarowa firma, nie to co teraz HP... :/ A więc polecam tylko Dell Wink Sam pewnie po PS3 będę notebooka brał... Właśnie Dell'a.


RE: Co sie najbardziej opłaca? - Alcor - 15-12-2009 20:53

Najbardziej opłaca się wii... ale psp też nie będzie złym wyborem. Big Grin


RE: Co sie najbardziej opłaca? - Kilol - 15-12-2009 22:01

Kamery Ultra Flip HD nie bierz, bo ja z Adminem na nią polujemy, więc nie masz szans.Tongue

Tak na serio, to opyla się brać Wii, ale zależy ile chcesz zbierać punkty. Na twoim miejscu zbierałbym do jakiegoś laptopa.
Sprzedałbyś go na pewno za niezłą kasę.Wink


RE: Co sie najbardziej opłaca? - Kleszczman - 16-12-2009 01:31

Ja sobie spokojnie zbieram na laptopka mini (to na 100% się opłaca) a jeśli nie będzie mi się chciało czekać to tak jak inni mówili to można chwycić Wii (w PTZ nie dużo a przy sprzedaży coś się chapnie Tongue).


RE: Co sie najbardziej opłaca? - Marello - 16-12-2009 07:51

Kleszczman miło słyszeć, że zbieramy na to samo Big Grin Chciałbym jeszcze znać Twoje zdanie,który z nebooków najbardziej się opłaca ? Smile


RE: Co sie najbardziej opłaca? - real - 16-12-2009 15:25

Ja chyba sobie uzbieram na Ipoda 64 gb Smile. Mozna też na 32 gb ale to roznica 100 punktów a jednak 32 gb wiecej Smile. Ktos tez na niego poluje?


RE: Co sie najbardziej opłaca? - Zythus - 16-12-2009 15:53

Ja zbieram na PSP - tylko 200 ptz, a się przyda w szkole Big Grin
Potem najprawdopodobniej Ipod 8 albo 32 GB - zależy, czy mi się będzie chciało zbierać,
a następnie [jeżeli strona nadal będzie istnieć, i będę o niej pamiętał" na laptopa Big Grin